نتایج جستجو برای عبارت :

از نقش‌آفرینی 4 قرارگاه سایبری در آشوب اخیر تا دستگیری عامل شهادت سرگرد جواهری

آشوب‌هایی که با آتش‌زدن اموال عمومی، خانه و کاشانه مردم، غارت منازل و مغازه‌ها و مراکز دولتی و قتل تعدادی از مردم مظلوم کشورمان و ده‌ها جنایت وحشیانه دیگر توأم بود و آشوبگران بازداشت شده اعتراف کرده‌اند و اسناد همراه آنها نیز به وضوح نشان می‌دهد که از سوی سرویس‌های اطلاعاتی برخی کشورها، از جمله آمریکا، اسرائیل و فرانسه در داخل ایران و بعضاً در کشورهای یادشده آموزش عملیات ‌تروریستی و تخریب دیده‌اند و هزینه این آموزش را نیز دولت جنا
انتخابات قرارگاه استانی تبریز با حضور اعضای قرارگاه شهری و مسئولین استانی  اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان در محل اتحادیه تبریز برگزار شد.
در ابتدای مراسم آقای محمد زاده نکاتی پیرامون مسئولیت پذیری از نگاه قرآن و اسلام بیان کردند و بعد کاندیداهای محترم به بیان ایده ها و نظرات خود پرداختند.
در پایان رای گیری انجام شد و اتحادیه تبریز 5 نفر عضو قرارگاه استانی خود را شناخت.
تو همان آشوب بزرگی که به دلم آمد و بر دلت نمیشیند مهار این آشوب ،چشمان تو فال است و به تماشایش نشسته ام و چشمان تو اما ما را نمیبیند/گفتند در شهر آشوب شده است و ندیده میدانم کار قدم هایت بوده وقت گذر از کوچه ی آدم ها/گاهی حکم گناه را میشود صادر کرد،وقتی میشود دنیا را به نفع خود امضا کرد /اجازه ی امضای چشمانت را به نفع دلم میدهی آیا ؟؟/زلزله گشت و این خانه به آوار نشست ،خانه ات آباد خاک این خانه پای قدم یار نشست .گاهی میشود حکم گناه را صادر کرد الها
جلسه ای باحضور اعضای قرارگاه مردمی آتش به اختیار و شهردار محترم شهر دولت آباد در مکان دفتر شهردار برگزار گردید و پیرامون موضوعات همکاری فی مابین قرارگاه و شهرداری و واگذاری مکانی در  گلزار شهدای گمنام جهت تاسیس پایگاه فرهنگی بحث شد که در این جلسه شهرداری یک اتاق از آثار تاریخی واقع در پارک شهدای گمنام را به این قرارگاه واگذار کرد.
شهید بیرانوند ارادت ویژه ‌ای به مقام معظم رهبری داشت. این ارادت و عشق پدرم به مقام معظم رهبری در میان آشنایان و اقوام مثال‌زدنی بود. وقتی پدر سخنرانی‌ های حضرت آقا را که در مناسبت ‌های مختلف پخش می‌ شد، مشاهده می ‌کرد، با صدای بلند صلوات می‌ فرستاد و با دقت به صحبت ‌های ایشان گوش می ‌داد. پدرم همیشه می ‌گفت: «اطاعت از ولی‌امر واجب است و حضور حضرت آقا و رهبری ایشان در کشورمان از الطاف و نعمات خداوندی است.» تبعیت و پشتیبانی از ولایت فقیه را
۱/ فرمان فرمانده معظم کل قوا به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در زمینه مقابله با کرونا: با تقدیر از خدماتی که نیروهای مسلّح تاکنون در زمینه کرونا به مردم عزیز تقدیم کرده اند و با تاکید بر ادامه و گسترش هرچه بیشتر آن، لازم است سازماندهی این خدمات به شکل یک قرارگاه بهداشتی و درمانی بوده و علاوه بر درمان و ایجاد مراکز درمانی مانند بیمارستان صحرایی و نقاهتگاه و غیره، به پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری با شیوه های لازم نیز بپردازد. تقسیم وظائف و مأموریت
روایات مختلف از نحوه شهادت امام محمد تقی (ع) جواد الائمه ع 

در تـاریـخ شهادت نهمین امام شیعه حضرت جوادالائمه علیه السلام روایات گوناکونی وارد شده است، چنانکه مسعودى، روز شهادت حضرت را در پنجم ذى الحجه سال 219 ه.ق می داند،اما طبق مشهورترین روایات، عروج ملکوتی ایشان در آخر ماه ذى القعده سال 220 هجرى قمری بوده است، و در آن هنگام از سن شریفش تنها 25 سال و چند ماه گذشته بود.
نحوه شهادت امام محمد تقی (ع):
کیفیت شهادت امام جواد علیه السلام به اختلاف نقل
باسمه تعالی
چهل حدیث
توکل
غزل۲
اینقدر فکر زن و بچه و اولاد نباش
می رسد روزی هر بنده و صیاد نباش
تو مکن کار خلاف و ، به خلاف امر مکن
نابجا سخت مگیر و دم پولاد نباش
تا توانی دل مظلوم بدست آور تو
با زبان و عملت موجب فریاد نباش
وقت خود را تو غنیمت بشمار و دریاب
بی خود و بی هدف و سر خود و آزاد نباش
کن توکل به خدا در همه ی احوالت
این همه دلهره از آتی و رخداد نباش
گر شدی عاشق دنیا، تو مکن عمر تلف
لحظه ای فکر کن و عامل هر باد نباش
باش در یاد خدا، جز به خدا فک
سلام
میدونید و الان میتوانید ..درک کنید.چرا ورد زبان ما شهداست..
یه نظری رو دیدم.خیلی عالی بود
یه فردی صبح جمعه پاشد ،یه خبری پخش کرد..کل ایران آشوب شدکلی ضرر دست مردم گذشت
یه مرد یه سردار هم  خبر شهادت کل ایران و منطقه رو متحد کرد...کل دل ها به خداوند نزدیک کرد
#انتقام سخت

باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم الشهید افتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
توجه:درنظر داشته باشند تمامی خادمین افتخاری باید در مرحله اول در سایت کوله بار به نشانی khademin.koolebar.irنام نویسی کرده باشند و بعد مدارک خود را تحویل قرارگاه خادم الشهدا نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میت
نمیدونم دوستان سریال نمایش خانگی شاهگوش رو دیدند یا نه؟ این سرایال در سال 92 و به کارگردانی داود میرباقری در 28 قسمت ساخته شد...
علیرغم فراز و فرودهای این سریال و حرف و حدیثهایی که در خط شکنی این سریال در خطوط قرمز اون روزها داشت، ولی من این سریال رو دوست داشتم و بنظرم سریال قشنگی بود.
گذشته از نقش آفرینی های کم نظیر فرهاد اصلانی، محسن تنابنده و اکبر عبدی و مرجانه گلچین و احمد مهرانفر ....، تیپ و شخصیتی در این سریال بود به اسم سرگرد احمد سرخی که ا
▼ حرف
رمز عبور از آشوب

بیش از 40 سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی می‌گذرد و در طول این دوران با چالش‌های متعددی در حوزه امنیت مواجه بوده است. دشمنان انقلاب از برخی ناکارآمدی‌ها و سوء تدبیرها بهره جسته و بلوا ایجاد کردند که آخرین آن به بهانه گرانی قیمت بنزین کلید خورد. نکته اساسی در این میان آن است که نظام اسلامی همواره توانسته با کمترین هزینه و کمترین زمان از این چالش‌ها عبور کند. در یک حساب سرانگشتی می‌توان به محورهای زیر به منزله رمز عب
سوگواری شهید  مقاومت در مدارس قلعه گنج(خبرنگار:ادیب حیدری)آیین سوگواری شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با شعار« من قاسم سلیمانی ام » روز شنبه در مدارس قلعه گنج آغاز شد.
این آیین در نوبت صبح مدرسه ی علقمه ی شاهد و با حضور حجت الاسلام نجنو امام جمعه ودکتر مهدی شهسواری فرماندار و سرگرد نسب امیری فرمانده ناحیه ی مقاومت بسیج
ادامه مطلب

الف:مبحث اول:تعریف شهادت
۱- بند اول :معنای لغوی
۲- بند دوم :معنای اصطلاحی
ب:مبحث دوم:بینه و شهادت
۱- بند اول :معنای بینه
۲- بنددوم: انواع بینه
۳- بند سوم :شهادت در قوانین ایران
ج:مبحث سوم : شرایط و شاهد
۱- بند اول: دیدگاه قانون مصر
د:مبحث چهارم: منشاء علم شاهد
۱- بند اول: دیدگاه حقوقدانان مصری
۲- بند دوم:نظریه قانون مصر
ه:مبحث پنجم: نصاب شهادت
۱- بند اول: نصاب شهادت در حق الله
۲- بند دوم: نصاب شهادت در حق الناس
۳- بند سوم:نصاب شهادت در قوانین جدید مصر
ی:م
هسته اولیه قرارگاه جهادی شهدای جهان اسلام هم با همین رویکرد جهادی و انقلابی، و با آسیب شناسی اجمالی یک دهه فعالیت قرارگاه های مختلف جهادی که عموماً در فصول تابستان و ایام نوروز و صرفاً در نقاط محروم روستایی کشور مشغول خدمت رسانی هستند، با سرکشی به بعضی نقاط محروم شهر تهران و استان تهران و دیگر استانها فعالیت خود را شروع کرد. ابتدا چند نفر دانشجو و طلبه و به تدریج سایر اقشار مردمی به صورت خودجوش به این قرارگاه پیوستند و دامنه فعالیت قرارگاه
باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم آلشهداافتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
توجه:درنظر داشته باشند تمامی خادمین افتخاری باید در مرحله اول در سایت کوله بار به نشانی khademin.koolebar.irنام نویسی کرده باشند و بعد مدارک خود را تحویل قرارگاه خادم الشهدا نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میتو
باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم آلشهداافتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میتو
مقاله نظریه آشوب در رمز نگاری
صفحات : 111
حجم فایل : 1782
فرمت فایل : doc
گروه فایل : کامپیوتر و IT
دانلود مقاله بررسی چگونگی استفاده از نظریه آشوب در رمز نگاری، رمز نگاری با چرخش آشوبی، رمز نگاری تصاویر و سنکرون سازی آَشوب
مبلغ : 5500 تومان
باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم الشهید افتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میت
نام رمان :آشوب قلبها 
نویسنده :شیدا خسروی
تعداد صفحات:۶۹۰
ژانر :تخیلی ،عاشقانه
خلاصه رمان :
دانلود رمان داستان ام رمان تقدیم به تو که به رسم جاده ها دوری ولی به رسم دل با تو فاصله ای نیست…من از دهه ی عشق ممنوع می آیم …از دهه ی نگاه ممنوع….زیبایی ممنوع….شعر ممنوع….و کلام ممنوع !من از جنس هیچ کس نیستم ..من عدد شناسنامه ام را انکار نمیکنم..

دانلود با فرمت Pdf
DOWNLOAD
سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در جنوب به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می‌رود و می‌گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود. جاهد که از شنیدن این خبر خوشحال است در طی یک تماس تلفنی متوجه می‌شود که یکی از زندانی
دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام شهر آشوب
Mehdi Yaghmaei - Shahr Ashoob
ترانه : امیر عارف ؛ موزیک و تنظیم : دانیال شاکری
+ متن ترانه شهر آشوب از مهدی یغمایی
دل از ما میبرد دائم / نگاری که تو باشی
جهان خلاصه است به / کناری که تو باشی

ادامه مطلب
مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی:
بنا به گفته فرمانده قرارگاه مهارت آموزشی از سال ۱۴۰۱ صدور کارت پایان خدمت بدون داشتن مهارت ممنوع می‌شود.
همه سربازان باید ۵ نوع آموزش عمومی و اجتماعی، امداد و نجات، کسب و کار و حقوقی، سبک زندگی- مالی و فضای مجازی کسب و کار و حداقل یک مهارت منجر به اشتغال را فرا گیرند./ مهر
پنج شنبه ، ۶ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
داستان بازی آنچنان زیبا و واقع گریانه و طبیعی است که می توان این بازی در ردیف بهترین بازی های استراتژیکی در نوع داستان دانست. داستان مربوط به سرگرد جو شرایدن است. شما در این بازی نقش او را بر عهده می گیرید و همراه با جوخه خود با نازی ها مبارزه می کنید. سرگرد جو شرایدن که خود فرمانده جوخه است، برای سیاست های جنگی خود از ژنرالی با تجربه به نام اریک فن ریشتر کمک می گیرد. یکی از نکاتی که باعث شده جو شرایدن در طول جنگ معروف شود و به قولی شکست ناپذیر ب
به گزارش تابناک به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، تصاویر جدید از محل شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس»، معاون الحشد الشعبی،‌ منتشر شده است.
سی‌ان‌ان گزارش داد که این تصاویر از محل شهادت سردار سلیمانی به دستش رسیده است.
حمله آمریکا واکنش‌های منفی بسیاری را در میان کشورهای جهان به دنبال داشته است.
تصاویر جدید از محل شهادت سردار قاسم سلیمانی
تصاویر جدید از
به گزارش تابناک به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، تصاویر جدید از محل شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس»، معاون الحشد الشعبی،‌ منتشر شده است.
سی‌ان‌ان گزارش داد که این تصاویر از محل شهادت سردار سلیمانی به دستش رسیده است.
حمله آمریکا واکنش‌های منفی بسیاری را در میان کشورهای جهان به دنبال داشته است.
تصاویر جدید از محل شهادت سردار قاسم سلیمانی
تصاویر جدید از
20 هزار بسته بهداشتی و فرهنگی شامل ماسک، دستکش، محلول ضدعفونی دست و محصولات فرهنگی توسط قرارگاه عمار پرند با مشارکت نهادهای مردمی مانند قرارگاه صامدون، مساجد، پایگاه های بسیج و هیئت باقر العلوم علیه السلام در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام تهیه و توزیع شد
جهت مشاهده فیلم مستند این کار جهادی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
https://www.aparat.com/v/cqpSN
خاطرات شهید رضوی/هنوز دو ماه نگذشته بود که امام رضا (ع) آرزویش را برآورد(10) شهید رضوی، در آخرین باری که به زیارت امام رضا (ع) مشرف می‌شود، شهادت خود را از ایشان طلب می‌کند که دعایش در کمتر از دو ماه به اجابت می‌رسد. 

، «شهید محمدتقی رضوی مبرقع»، متولد 26 فروردین سال 1334، که مسؤولیت ستاد کربلا، فرماندهی مهندسی جنگ جهاد سازندگی و معاونت فرماندهی مهندسی رزمی قرارگاه خاتم‌الانبیاء را در دوران دفاع مقدس برعهده داشت، در تاریخ 3 خرداد 1366، در منط
خدایا!
در روزگارِ بی شهادتی 
دلم شهـــــادت می‌خواهد...
مُردن را همه بلدند...!
اما ...
شهادت را به بها دهند ... نه بهانه ...
شهادت اجر کسانی است که ...
#اَللّهُمَّ‌ارْزُقْنا‌تَوْفِیقَ‌الشَّهادَةِ‌فِی‌سَبِیلِکَ
#التماس_دعای_عاقبت_بخیری
#التماس_دعای_شهادت
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
شهید راه نابودی اسرائیل
خدایا!
در روزگارِ بی شهادتی 
دلم شهـــــادت می‌خواهد...
مُردن را همه بلدند...!
اما ...
شهادت را به بها دهند ... نه بهانه ...
شهادت اجر کسانی است که ...
#اَللّهُمَّ‌ارْزُقْنا‌تَوْفِیقَ‌الشَّهادَةِ‌فِی‌سَبِیلِکَ
#التماس_دعای_عاقبت_بخیری
#التماس_دعای_شهادت
شهید راه نابودی اسرائیل
♨️گاهی یڪ #نگاه_حرام  ❣ #شهادت رابرای ڪسی ڪه
✊لیاقت دارد، سالها #عقب_می‌اندازد…  چه برسد به ڪسی ڪه
️هنوز لایق #شهادت بودن را نشان نداده… شهیدخرازی
#حاج_حسین_یڪتا مےگفت:  درعالم رویا، به #شهید گفتم:
چرا براے ما #دعا نمی‌ڪنید ڪه شهید بشیم؟! مےگفت ما دعا میڪنیم
براتوڹ #شهادت مینویسن ... ولی #گناه ڪه میڪنید پاڪ میشه... 
به خاطر شهـــ❤️ــــدا #گناه نڪنیم
مهدی یغمایی شهر آشوب
دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی بنام شهر آشوب با کیفیت عالی و متن آهنگ

دانلود آهنگ مهدی یغمایی شهر آشوب

دانلود آهنگ با کیفیت 320

دانلود آهنگ با کیفیت 128
▼ گزارش روز

غیر قابل انکار! گروه‌های کوچک اما به شدت خشن، تیم‌های کاملاً حرفه‌ای و با تقسیم کار مشخص، مجهز به ابزارها و امکانات ایجاد آشوب و اغتشاش از جمله اسلحه، حمله به مراکز حساس مانند نیروی انتظامی، ساختمان‌های دولتی و انبارهای سوخت، حرکت در شهر با هدف برهم زدن تمرکز نیروهای امنیتی و کشاندن آشوب به همه مناطق، مدلی بود که اشرار در ناآرامی‌های اخیر به صورت یکسان از آن پیروی می‌کردند!
ادامه مطلب
یادمه اون روز دلم گرفته بود 
می خواستم های های گریه کنم 
یه بغض وحشتناک داشت خفه م می کرد و دوست نداشتم هیچ کسی رو ببینم
از اون سالن زدم بیرون 
راه رفتم راه رفتم 
یادم نمیاد تونسته بودم جلوی اشکامو بگیرم یا نه 
باز شکست خورده بودم
باز جلوی یه عالمه آدم له شده بودم
فکرای آدما توی سرم می چرخید و لعنت می فرستادم به بخت و زندگیم 
یه لحظه به خودم گفتم آخه تا کی؟ تا کی قراره شکست بخورم و غرورم ریز ریز شه؟ تا کی؟ چند بار؟ من باید درست شم یا ...؟
واقعیت ا
درود بیکران خداوند بر فاطمه (س) که بهجت قلب و نور چشم رسول (ص) و عزیزترین انسان ها در پیشگاه او بود؛ وجودی که نور پیامبر(ص) سراسر او را احاطه نموده بود و از جهت شبیه ترین مردم در رفتار و کردار به رسول خدا بود. فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) تسلیت باد.

شرح شهادت امام رضا (ع) در منابع اسلامی

در روایتی از اباصلت آمده است: «مأمون، امام رضا (ع) را فراخواند و آن حضرت را مجبور کرد از انگور بخورد. آن حضرت به واسطه آن انگور مسموم شد.»
درباره نحوه شهادت امام رضا (ع)، بیشتر عالمان شیعه و همچنین تعداد زیادی از علمای اهل سنت، قائل هستند که آن حضرت مسموم و شهید شده است. البته درباره عامل شهادت امام هشتم، اختلاف‌نظرهایی وجود دارد؛ اما قول مشهور این است که آن حضرت، توسط «مأمون» خلیفه عباسی مسموم و به شهاد
دانلود آهنگ جدید رضا صادقی شهر آشوب
دانلود آهنگ رضا صادقی به نام شهر آشوب کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده شهر آشوب با صدای رضا صادقی از جوان ریمیکس
ترانه و موزیک: نیلوفر منصوری, تنظیم: مجتبی ابوالقاسم پور
Download New Music Reza Sadeghi – Shahr Ashoob

مژده به دوست داران موسیقی.
جدیدترین ساخته رضا صادقی عزیز در تاریخ ۲۸ مرداد منتشر شد.
ساخته جدید این خواننده خوش صدا، شهر آشوب نام گرفته است.
ترانه و موزیک ا
کتاب دینامیک غیر خطی و آشوب Strogatz - ویرایش دوم فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PDFتعداد صفحات: 579حجم فایل: 29248قیمت: 3900 تومانبخشی از متن:کتاب دینامیک غیر خطی و آشوب Strogatz - ویرایش دومنویسنده: S. H. Strogatzفایل PDF کتاب به زبان انگلیسی و در 579 صفحه است.فایل PDF با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو در متن و کپی برداری از متن است.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

شهادت یک آرزو و رویا نیست. شهادت یک عهد است با معبود و یک رویه برای زندگی کردن در هر لحظه تا زمان پیوستن به قافله ی کربلا.
شهادت برای کسانی که کاهلند آرزویی است بس دور و دراز. اگر رحمت خداوند حدی داشت می شد با اطمینان گفت که کاهلان را به وادی "بل احیاهم" راهی نیست؛ در حالی که خداوند هم رحمان است و هم رحیم.
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

گوشه ای از فعالیت های قرارگاه نیرو های هوافضای سپاه در سیل خوزستان ...
قرارگاه الی بیت المقدس 
دانلود آهنگ سروش هامون آشوب
Download New Music Soroosh Hamoon – Ashob
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

سروش هامون آشوب

متن آهنگ آشوب از سروش هامون

ای جان آهای ♪ همیشه شیطون دلمو ♪ میبری آسون
آهای نباشی ♪ تو لک آتیش پاره ♪ با نمک
قلبم با تیک و تاک ♪ ساعت داره ♪ میکوبه
گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مراسم یادواره سالروز شهادت سردار شهید علیرضا موحد دانش و برادر شهیدش محمدرضا موحد دانش شب گذشته(16مرداد98) در سالن شهید رشادی حسینیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) سپاه تهران بزرگ برگزار شد.
سردار اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران، پدر شهیدان موحد دانش و جمعی از فرماندهان و بسیجیان ناحیه شهید مطهری تهران و حوزه مقاومت بسیج شهیدان موحد دانش و خانواده معظم شهدا از جمله حاضران در ا
سال عجیبیهشهادت سید با ولادت امام زمان (عج) افتاده تو یه ایام...البته سید شهادتش به معنای واقعی براش یه نوع تولده...بهت حسودیم میشه که بعد از اون همه سختی اینقدر راحت خوابیدی...ولادت امام زمان (عج) رو تبریک میگم...و همینطور شهادت سید...
هنگامی که ۳ هیولای جهش‌ یافته و غول‌پیکر وارد شهر می‌شوند و همه جا را به آشوب می‌کشند ، ارتش وارد عمل می‌شود و به مبارزه با این موجودات می‌پردازد. اما همه چیز از تحت کنترل خارج می‌شود و ارتش نیز شکست می‌خورد. در این بین ، مردی شجاع به طور اتفاقی وارد این ماجرا می‌شود و برای خاتمه دادن به این آشوب تلاش خود را می‌کند و…
ادامه مطلب
 دفتر فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اسامی شهدای عضو سپاه پاسداران­ را که در حمله تروریستی آمریکایی ها در بغداد به شهادت رسیدند اعلام کرد. دراین حمله تروریستی، جمعا ده نفر به شهادت رسیدند که پنج نفر از جمله سردار سپهبد پاسدار شهید قاسم سلیمانی, ایرانی و پنج نفر دیگر از جمله ابومهدی مهندس معاون نیروهای حشدالشعبی عراق، عراقی بودند. اسامی شهدای پاسدار همراه سردار شهید سلیمانی به این شرح است:
1-سردار سرتیپ پاسدار حسین جعفری نی
همون روزای اول خیلی از زمانم رو با محمدرضا میگذروندم رسیدیم به شب شهادتش توی وبلاگ ها و سایت ها و اینیستا دنبال آشنایی بیشتر با این بزرگوار بودم یه جایی دیدم خواهر عزیز و دوست داشتنیش گفته بود شب شهادت محمدرضا ازش چیزای بزرگ بخوان منم اون شب ازش شهادت رو خواستم بهشم گفتم دوست شهیدم من خیلی فاصله دارم از شهادت ولی تو این فاصله رو برام جبران کن تو دستمو بگیر هوامو داشته باش مراقبم باش مراقب باشم برام دعا کن شهید بشم من یه دخترم چجوری و به چه نح
دانلود آهنگ جدید رضا صادقی به نام شهر آشوب
دانلود آهنگ رضا صادقی شهر آشوب
 ترانه زیبا و بسیار شنیدنی رضا صادقی بنام شهر آشوب همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Reza Sadeghi – Shahr Ashoob With Text And Direct Links In JazzMusic
ترانه و موزیک: نیلوفر منصوری, تنظیم: مجتبی ابوالقاسم پور
دانلود آهنگ با کیفیت 320
دانلود آهنگ با کیفیت 128

متن آهنگ شهر آشوب رضا صادقی
رو دل وامونده یه حسی جامونده پنهونکی عاشقی کنیحرف نزنی بهش سادگی کنی تهش همینهجای همه عالم واسه ی یه آدم یه ج
رمان آشوب
دانلود رمان عاشقانه آشوب اثر رویا رستمی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش و لینک مستقیم رایگان
ماجرای دختری که به تازگی پدرش را از دست داده ، بهر همین داستان مجبور می‌شه همراه با زن پدرش از زادبومش دور بشه و به زادگاه نامادریش بره و حالا این زن پدر برادری داره بس مغرور و جذاب ! هنگامی تو خونه ای باشی که انگ دهاتی بودن بهت بچسبونن ، تو خونه ای که بگن بی سواد ، درد داره ، زیادم درد داره ، اما از یه جایی به بعد کم میاری و …
خ
شهادت امام باقر (علیه‌السّلام) که یک شهادت دارای پیام بود؛ لذا خود امام باقر وصیت کرد که بعد از او تا ده سال در منا به مناسبت این رحلت، یادبود برپا شود. در میان ائمه‌ی ما این بیسابقه است، بی‌نظیر است. یاد امام باقر، یعنی یاد سر برآوردن حیات دوباره‌ی جریان اصیل اسلامی در مقابله‌ی با تحریفها و مسخهائی که انجام گرفته بود. (۱۳۸۸/۰۹/۰۴) بیانات حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) در دیدار جمع کثیری از بسیجیان کشور

اگر به خواب زمستانی فرو رفته بودم الان ۹ روز بود که از جهان بی خبر بودم.از این جهان پر آشوب و دل آشوب و از خودم که دارم با دنده ی سنگین، کامیون قرمز و فرسوده ی جسم و جانم را از سربالایی های از خدا بی خبر بالا می کشم.اگر نوک انگشتهایم را از روی پدال بردارم دیگر نیازی نیست به خواب زمستانی خرس ها و درختها غبطه بخورم.اما باید از نوک انگشتهایم خواهش کنم ادامه بدهند شاید بعد از این همه سربالایی یکی با سورتمه آمده باشد دنبالم مثل لوسیَن که آنِت  را
+شهادت کذب عبارت است از ادای گواهی دروغ توسط گواه نزد مقامات رسمی در دادگاه. +بر اساس ماده ۶۵۰ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵، هر کس در دادگاه نزد مقامات رسمی شهادت دروغ بدهد به ۳ ماه و یک روز تا ۲ سال حبس یا به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۱۲ میلیون ریال جزای نقدی محکوم خواهد شد. ادای شهادت کذب در دادگاه و نزد مقامات رسمی است.+این جرم از جرایم مطلق محسوب می‌شود. این جرم از جرایم عمدی است و از این رو نمی‌توان کسی را که سهواً و به اشتباه
نویسنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
عراق ، امروزه نام کشوریست. در گذشته به دو ناحیه مجزا اطلاق میشده :
۱. عراق عجم شامل کرمانشاهان و آذربایجان  و لر و بختیاری تا ری و اصفهان
۲. عراق عرب که شامل بصره و بغداد و بیابان بزرگ شمال شبه جزیره و کویت و پیرامون 
در شاهنامه زمان انوشیروان چهارمین ایالت محسوب شده و شامل تمامی نواحی کردستانات و بین النهرین و... بوده 
خیلی از جنگهای رومیان با ایران در عراق رخداده 
 پایتخت ایران چند میلیون کیلومترمربعی در ع
متن آهنگ مهدی یغمایی بنام شهر آشوب
دل از ما میبرد دائم نگاری که تو باشی
جهان خلاصه است به کناری که تو باشی
برایت به جز عشق چه شعری بسرایم
که از شوق تو ای عشق غم از دل بزدایم
من برایت بی قرارم فدایت هر چه دارم
چه حالی بهتر از این که باشی در کنارم
بخند آرام جانم چه کردی مهربانم
که جاری می شود اسم تو دائم بر زبانم
عاشق منم باور کن ای جان فقط لب تر کن
با خنده هایت جانا حال مرا بهتر کن
شیرین شهر آشوبم تا با تو هستم خوبم
تنها تویی محبوبم ای جان
من برایت ب

متن آهنگ مهدی یغمایی بنام شهر آشوب
دل از ما میبرد دائم نگاری که تو باشی
جهان خلاصه است به کناری که تو باشی
برایت به جز عشق چه شعری بسرایم
که از شوق تو ای عشق غم از دل بزدایم
من برایت بی قرارم فدایت هر چه دارم
چه حالی بهتر از این که باشی در کنارم
بخند آرام جانم چه کردی مهربانم
که جاری می شود اسم تو دائم بر زبانم 
عاشق منم باور کن ای جان فقط لب تر کن
با خنده هایت جانا حال مرا بهتر کن
شیرین شهر آشوبم تا با تو هستم خوبم
تنها تویی محبوبم ای جان
من برای
مدافع حرم افغانستانی «علی انصاری» از نیروهای لشکر فاطمیون چندی پیش در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و در نبرد با تروریست‌‎های تکفیری به شهادت رسید.
برادر او شهید «کمیل انصاری» نیز سال ۹۶ به شهادت رسیده بود. هر دو شهید خانواده انصاری، از مهاجرین افغانستانی مقیم سوریه بودند.
#شهید_نوشت 
پیش بینی شهید از نحوه شهادت با استعانت از قرآن شش سال قبل از شهادت  :
متن :
بنامش
قرآن کریم را باز کردم ، سوره کهف ۹۸
خداوند کریم می فرماید که شهید می شوی ، البته از سر رحمت خودش نه لیاقت من ...
فرمود حین شهادت استخوان هایم خرد خواهد شد ... راضیم به رضایش. الحمدلله 
انشاالله 
۱۳۹۱/۸/۶
شهید راه نابودی اسرائیل
دریا صفایی که خود را دندان‌پزشک معرفی می‌کند در آشوب‌های سال ۷۸ سابقه
دستگیری در ایران را دارد و پس از مهاجرت به بلژیک در سال‌های اخیر خود را
مبدع کمپینی می‌داند که خواستار ورود زنان به استادیوم‌های ورزشی است.
وی در سال‌های گذشته در مسابقات والیبال و فوتبال تیم های ملی ایران
در دیگر کشورها حاضرشد و با ایجاد اغتشاش در این مسابقات برای کمپین خود
تبلیغ نمود از ابراز هیچ حرکتی برای ایجاد آشوب و اغتشاش در بازی های تیم
ملی مضا
پاسدار مدافـع حـرم حاج‌حسین معماری از نیروهای قرارگاه فجر اهواز و فرزند «شهید علی معماری» که چندی پیش در حمله پهبادی در دفاع از حرم اهل‌بیت (؏) در عـراق مجروح شده بود ؛ شامگاه شنبه براثر جراحات شدید در بیمارستان شهید چمران تهران به فیض شهادت نائل آمد.
هنیئا لڪ یا شهید
@zakhmiyan_eshgh
نام:آشور
ژانر:عاشقانه،هیجانی(تریلر)،تفکر سنتی
نویسنده:نیلوفر قائمی فر
خلاصه:آشور یا آشوب،آشوب سمر،بالاخره سر و کله اش پیدا میشه و روز و شب سمرو از خودش پر می کنه.سمر می خواد نباشه ولی اون سمر  و وابسته ی خودش می کنه،مال خودش می کنه،مال آشور.چون آشور معتقده <مال اون یا مال خودشه یا از بین می برتش.>سمر میشه سمر آشور.
دانلود رمان آشور
کنکور که دادیم، آمد در خانه‌مان و گفت برویم. دستم را گرفت و برد ثبت نام و بعد هم اعزام. 
توی منطقه، وقتی پرسیدند کجا می‌خواهید بروید، زود گفت: تخریب.
با آرنج، آرام زدم به پهلویش. از چادر که بیرون آمدیم، گفتم: دیوونه! چرا گفتی تخریب؟
گفت:«آخه اینجا (به شهادت) نزدیک‌تره.»
یک سرباز سه مامور ناجا را به شهادت رساند
اخبار داخلی -به گزارش فارس به دنبال تیراندازی یک سرباز وظیفه به سمت پرسنل ناجا در پاسگاه درریای برکه سفلین در بندر لنگه متاسفانه ۳ نفر از پرسنل ناجا به درجه رفیع شهادت نائل شدند. علت وقوع این حادثه در دست بررسی است وو ضارب که سرباز وظیفه است دستگیر و در بازداشت به سر می برد.
منبع:عصرایران
تاریخ تولد: 1340تاریخ شهادت: 61/01/07محل تولد: خالدآباد محل شهادت: دشت عباسمزار شهید: جاوید الاثرزندگینامه شهید:
در خانواده ای مذهبی و دوستدار اهل بیت(ع) به دنیا آمد.تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم در تهران به پایان رسانید.با اوجگیری انقلاب به فعالیت های مردمی پرداخت.فردی مقید به انجام فرائض بود و در محافل مذهبی حضوری فعال داشت .وی از حسن معاشرت برخوردار بود و به صله رحم اهمیت زیادی می داد.علاقمند به انقلاب و نظام بود و پس از اخذ دیپلم از طریق ژاندارمر
شهادت تاریخ:سر حضرت یحیی علیه السلام به دستور یک شاه بخاطر شهوترانی بریده شد.امام علی علیه السلام به تحریک یک زن فاسد توسط خوارج به شهادت رسیدند. امام حسین علیه السلام به دستور یک شرابخوار فاسد شهوتران به شهادت رسیدند.سردار سلیمانی به دستور یک مفسد اهل فحشا اربا اربا به شهادت رسید.شهوتران های مفسد در زباله دان تاریخ گم شدند ولی خون شهید تا ابدیت زنده کننده است.آنها مثل شمع آب شدند ولی را حق را  روشنایی بودند و حجت خدا بر ما شدند و دیگر حجت بر
عبا کشیده به سر غربتی نهان دارد
نگاه زار به این حالش آسمان دارد
به یک قدم نرسیده دوباره می افتد
مشخص است تنی زار و ناتوان دارد
به سوز زهر پذیرایی از غریبی شد
چه یادگاری تلخی ز میزبان دارد
شهادت امام رضا(ع) را به تمامی عشاق اهل بیت اطهار تسلیت میگویم

شهادت از عسل شیرین تر.....  
«مولوی» 
کجایید ای شهیدان خدایی
بلاجویان دشت کربلایی 
کجایید ای سبک روحان عاشق
پرنده‌تر ز مرغان هوایی 
کجایید ای شهان آسمانی
بدانسته فلک را درگشایی 
کجایید ای ز جان و جا رهیده
کسی مر عقل را گوید کجایی 
کجایید ای در زندان شکسته
بداده وام داران را رهایی 
کجایید ای در مخزن گشاده
کجایید ای نوای بی‌نوایی 
در آن بحرید کاین عالم کف او است
زمانی بیش دارید آشنایی 
کف دریاست صورت‌های عالم
ز کف بگذر اگر اهل صفایی 
دلم کف ک
شهید مدافع حرم «اکبر شهریاری» اول فروردین 1363 در تهران چشم به جهان گشود. وی اول بهمن 1392 در مبارزه با تکفیری‌ها در حومه دمشق پایتخت سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر مطهر این شهید در قطعه 26 بهشت زهرا (س) آرام گرفته است.
نوید شاهد: شهید اکبر شهریاری، اول فروردین ماه 1363 در تهران در محله کیانشهر به دنیا آمد. ایشان در دانشگاه امام حسین (ع) و در رشته علوم سیاسی درس خوانده است. او حافظ کل قرآن، عامل به قرآن، بسیار خوش رو و شوخ طبع، اهل تفریح و گردش،
شهید همدانی هم چون فرماندۀ قرارگاه سیدالشهدا امام حسین (صلوت الله علیه) بود او هم در این کار متولی شد. او وقتی شنید که پاسدارها می آیند و پاسدارها باید بیایند و همۀ این حرف ها، اصلاً _چون خودش سال ها اینجا بود_ یک شوقی پیدا کرد. یعنی کلاً هوایی شد و گفت من اصلاً نمی مانم و به سمت آنجا آمد. آخرین لحظه ای که من شهید همدانی را دیدم، تقریباً چند ساعت قبل از شهادتش بود. یک حالت جوانی ای در او دیدم. من در آن لحظۀ آخر که شهید همدانی را دیدم، یک لحظه تکان خ
شهادت برای انسان مومن افتخار است.مومن به دنبال شهادت است نه ترسان و فراری.
شهادت حیاتی دیگر و برتر و ابدی است.
خداوند در قرآن می فرماید: گمان نکنید شهید مرده است بلکه زنده است و نزد خدا روزی می خورد.(آل عمران ۱۶۹)
با این باور است که شهادت سردار پر افتخار شهید قاسم سلیمانی را تبریک میگوییم.او به آرزوی خود رسید و به دوستانش پیوست.
شهادت او چهره منافقانه آمریکا را در مبارزه با تروریست آشکارتر کرد.آمریکا قهرمان مبارزه با تروریست را ترور کرد و دروغگ
بمناسبت هفته دفاع مقدسهنرآفرینان مدرسۀ عشق و شهادتمن در میان شما باشم و یا نباشم به همۀ شما وصیت و سفارش می‏کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. نگذارید پیشکسوتانِ شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمرۀ خود به فراموشی سپرده شوند.

نوید شاهد: در بزرگداشت روزهایی بسر می بریم که دومین جنگ طولانی قرن، پس از جنگ ویتنام، در ۳۱ شهریور در طول نوارمرزی از آبادان تا قصرشیرین به سرکردگی غرب بر انقلاب اسلامی نوپا تحمیل شد. حاکمیت بر ار
✳️ #شهید_عبدالله_میثمی
سال ۱۳۳۴ در شهر اصفهان متولد شد. تولد او مصادف با شب ولادت حضرت امیرالمؤمنین (ع) بود. بعد از سپری کردن دوره نوجوانی خود را در مسیر فراگیری دروس حوزوی و روحانیت و طلبگی قرار داد. در سال ۱۳۵۳ به همراه برادر شهیدش (حجت‌الاسلام رحمت‌الله میثمی) و چند تن دیگر از دوستانش، به قم هجرت کردند و در مدرسه «شهید حقانی» ساکن شد و به تعلیم و تربیت و تکمیل دروس دینی پرداخت.
عبدالله که در کنار درس به مبارزه با رژیم نیز مشغول بود و به همرا
چکیده:
در طول تاریخ ، هرجا که سخن از ایثار و شهادت شده است ، لاجرم ردپایی از زنان ایثارگر وجود دارد تا آنجا که در بسیاری از مواقع تاریخ به شهادت ایشان نیز ، شهادت داده است . نیک می دانیم که عزیزترین داشته های یک زن فرزند و همسر او هستند ،
ادامه مطلب
سیستم عامل ویندوز ۷ (Windows 7) نام هفتمین سیستم عامل شرکت مایکروسافت است که بعد از سیستم عامل ویندوز ویستا ارائه شد. در واقع می توان گفت که این سیستم عامل ارائه شده است تا تمامی نقص های موجود در سیستم عامل ویندوز ویستا را برطرف کند و تجربه خوشی برای کاربران و طرفداران محصولات شرکت مایکروسافت باشد. به دلیل قدرت بالا و انعطاف پذیری، این سیستم عامل توانسته به عنوان یکی از پرطرفدارترین سیستم عامل های موجود مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.
در این ف
همزمان با سراسر ایران اسلامی در قلعه گنج برگزار شد:
ائین عزاداری شهادت حضرت فاطمه (ص) در قلعه گنج
مراسم عزاداری شهادت ام‌ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) در فاطمیه دوم  به مدت ۵ شب در جوار گلزار شهدا گمنام شهرستان قلعه گنج برگزار گردید.
ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در شهرستان قلعه گنج در آ
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید آراد بند آشوب
دانلود آهنگ آراد بند به نام آشوب کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده آشوب با صدای آراد بند از جوان ریمیکس
Download New Music Arad Band – Ashoob

جدیدترین قطعه آراد بند را می توانید هم اکنون از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
ساخته جدید آراد بند، آشوب نام دارد که در تاریخ ۴ اردیبهشت منتشر شد.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای این خواننده.
متن آهنگ آشوب از آراد بند
آراد بند آشوب
دانلود
به نام خدای شنهای طبس

شهید بهشتی(ره): در این انقلاب آنقدر کار هست که می توان انجام داد بی آنکه هیچ پست، سمت، حکم و ابلاغی درکار باشد...امام خمینی (ره) پس از شهادت ایشان فرمودند:« آنچه که من راجع به ایشان متأثر هستم (که) شهادت ایشان در مقابل او ناچیز
است و آن مظلومیت ایشان در این مخالفین انقلاب است… ایشان مورد هدف اجانب و
وابستگان به آنها در طول زندگی بود، تهمت های ناگوار به ایشان زدند.رهبر معظم انقلاب نیز شهادت را مکمل شخصیت ایشان دانستند:«شها
معلم  شهید رضا زارع خالدی
تاریخ تولد :1337  تاریخ شهادت : 11/2/62
محل تولد :خالدآباد
محل شهادت : دار خوین
مزار شهید :گلزار شهدای خالد آباد
 فرازی از زندگینامه شهید رضا زارع خالدی
 در یک خانواده مذهبی و متدین به دنیا آمد . دوران ابتدایی را
در همان روستا و دوره متوسطه را در بادرود به اتمام رساند و بعد ازآن دو
سال در دانشسرای مقدماتی نایین تحصیل نمود و بعد از آ ن به جبهه رفت.
 در تظاهرات قبل از انقلاب شرکت میکرد ودر زمان معلم بودنش در
مدارس شاگردانش
تعدادی از رزمندگان حزب الله لبنان در حمله هوایی غافلگیرانه در استان ادلب به شهادت رسیدند. منابع خبری گزارش می‌دهند به احتمال زیاد ارتش ترکیه در ادامه حملات روزهای اخیر به مواضع ارتش سوریه در ادلب، یک مرکز تجمع نیروهای مقاومت را هدف قرار داده است. تا کنون شهادت سه تن و مجروحیت ۱۰ رزمنده دیگر تائید شده است. برخی خبرها از شهادت ۱۰ رزمنده حکایت که تا کنون تایید نشده است.
#شهادت سرباز وظیفه در حین درگیری با قاچاقچیان
ظهر امروز مرزبانان هنگ مرزی سردشت استان آذربایجان غربی در حین کنترل و پایش نوار مرزی و انجام ماموریت با تعدادی از قاچاقچیان درگیر شدند.
براساس اطلاعات به دست آمده متاسفانه سرباز وظیفه هادی علی نقی پایه خدمتی بهمن ماه ۹۷ نیزدر این درگیری به شهادت رسید.
در این درگیری از قاچاقچیان در صحنه مقادیری مشروبات الکلی و اقلام ممنوعه نیز کشف شد.
 قمه و قداره چطور از زیر خرقه دراویش بیرون آمد
 بازخوانی جنایت هولناک دراویش در گلستان هفتم

✍ به مناسبت سالگرد شهدای امنیت و بالاخص شهادت محمد حسین حدادیان در غائله گلستان هفتم، مروری داریم بر جزئیات آشوب آفرینی های دروایش فرقه نعمت الهیه در اواخر سال 96 که دستان ناپاک خود را به خون فرزندان این ملت آغشته نمودند.
ادامه مطلب
شهادت فرعے داراے احڪام ذیل است:
1-استفادہ از شهادت بر شهادت، در صورتے است ڪہ حضور شاهد اصلے، متعذر (غیرممڪن) یا متعسر (سخت) باشد.
2-استفادہ از شهادت بر شهادت، فقط در امور حق الناسے ممڪن است، نہ در امور حق اللهے، مانند حد شرب خمر.
3-استفادہ از شهادت بر شهادت، هم در امور جزایے امڪان پذیر است و هم در امور مدنے، چہ مالے و چہ غیر مالے.
4-اگر یڪے از شهود اصلے نتواند در دادگاہ حاضر شود، مے توان شهادت او را با شهود فرعے اثبات ڪرد. همچنین است، اگر هر دو نفر شا
تقویم شیعه
چهاردهم صفر
شهادت محمد بن ابی بکر
در این روز در سال ۳۸ هـ محمد بن ابی بکر در سن ۲۸ سالگی به دستور معاویه و عمرو عاص تشنه به شهادت رسید، و به قولی در نیمه‌ی جمادی الثانی بوده است. او از طرف امیر المومنین علیه السلام والی مصر بود. بعد از شهادت، او را در شکم حمار مرده‌ای گذاشتند و سوزاندند. محل شهادت او در مصر به نام «کوم شریک» بوده است. قبر منسوب به او از ما بقی بدن سوخته آن بزرگوار است. دشمنان اهل بیت علیهم السلام هنگامی که کنار قبر آن
روزهای آخر، از شهادت هم سخت تر بود...
وقتی مادر در بستر بیماری باشد وکاری از دستت برنیایدوقتی چشم های خسته مادر را ببینی و بدانی مادر دیگر ماندنی نیستاوج درد، همین شب های شرمندگی استشب های سردِ سکوتِ خانه علی و دست های سردِ مادر...
سردی این شب هاست که شیعه را برای گرمای روزهای انتقام مشتاق میکند؛و چنان شوقی در تو به وجود می آورد که هر لحظه را به شوقش زندگی میکنی؛حتی اگر بین مردم باشیحتی اگر بالای منبرگریه میکنی و «شَوْقاً لِرُؤْیَتِهِ» سر مید
بسم الله الرحمن الرحیم

سردار نبود سپهبد بود ، ریش سفید دفاع از ایران بود ، پشت میز کامپیوترت ننشین مگر ترس از موشک نداری ؟ ترس از خمپاره های داعش نداری ؟ به چه جرئتی به این راحتی پشت میز نشستی ؟ دلیلش این است که میدانستی این مرد و یارانش به لطف خدا شب و روز برای امنیت تو تلاش دارند میکنند . این مرد جان خودش را اول برای خدا و دوم برای راحتی تو داد . خدای هستی الله مانع شهادت او نشد همانگونه که مانع شهادت شهید چمران و شهید سپهبد صیاد شیرازی نشد ام
به استناد سایت آیین دادرسی دینا ماده 1319 قانون مدنی به موضوع رجوع شاهد از شهادت در دادگاه پرداخته است که بر اساس این ماده : " در صورتی که شاهد از شهادت خود رجوع کند ، یا معلوم شود بر خلاف واقع شهادت داده است ، به شهادت او ترتیب اثر داده نمی‌شود " . بر اساس این ماده شخصی که در خصوص موضوعی شهادتی داده است می تواند از شهادت خود رجوع کرده و اعلام کند که شهادت او به دلیلی بر خلاف واقع بوده و اعتباری نداشته است که در این صورت به شهادت او اعتباری داده نشد
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت پایان کار نیست بلکه آغازهایی بی‌شمار به دنبال دارد.
شهادت بزرگ مرد جهاد و ایثار حاج قاسم سلیمانی را به محضر امام عصر و تمام مسلمین جهان و به همه‌ی دلبستگان مقاومت، تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم.

طلاب بنت المصطفی
می گفت روز قبل از شهادت حاج قاسم سلیمانی مادر مرحومم را در خواب دیدم. هندوانه ای دستش بود و به من چیزی گفت که نفهمیدم . صبح جمعه که خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی را شنیدم با خود گفتم مادرم چه می خواست بگوید ؟ آیا ارتباطی به شهادت حاج قاسم داشت یا خیر ؟  دو روز بعد یعنی یکشنبه شب یکی از دوستان حاج قاسم خاطره ای از ایشان تعریف می کرد می گفت: با شهید بزرگوار حسین یوسف الهی در هوای گرم تابستان در کنار رودخانه (کرخه) نشسته بودیم. حسین گفت: اگه گفتید الان
سلام علیکم خدمت همه عزیزان گرامی و گرانقدر
واقعاً شهادت این سردار بزرگوار بهتر است بگویم سپهبد تسلیت باد به همه ایران به خصوص خانواده این بزرگوار و تبریک باد به روح مطهر خود این بزرگوار تاکنون شاید به شوخی بنده به دوستانم می گفتم که دوست دارم شهید شوم اما از امروز صبح به طور قاطع می گویم که ای کاش من هم شهید شوم واقعاً لذت عجیبی دارد اکنون این را می نویسم بغض عجیبی در گلویم می باشد واقعاً شهادت لیاقت میخواهد که دعا کنید لیاقت شهادت را داشته
انتشار پنجمین ویژه برنامه نگار، به مناسبت سالگرد شهادت شهید باکری در KHAMENEI.IR / در این برنامه، صوت مکالمه بیسیم شهید باکری دقایقی قبل از شهادت برای اولین بار پس از ۳۵ سال منتشر شد/ هم اکنون از شبکه ۳ سیما و صفحه اینستاگرام khamenei_ir
عکس های دیدنی و جالب

پوسترهای شهادت جضرت زهرا (س)

کارت پستال شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

تصاویر شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

جدیدترین پوسترهای شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
پوسترهای شهادت حضرت زهرا (س)
پوسترهای شهادت حضرت زهرا پوسترهای شهادت حضرت فاطمه تصاویر شهادت حضرت زهرا تصویرهای شهادت حضرت زهرا جدیدترین تصاویر شهادت حضرت فاطمه زهرا شهادت حضرت زهرا شهادت حضرت فاطمه زهرا عکس های شهادت حضرت زهرا کارت پستال شهادت حضرت ز
عکس های دیدنی و جالب

پوسترهای شهادت حضرت زهرا پوسترهای شهادت حضرت فاطمه تصاویر شهادت حضرت زهرا تصویرهای شهادت حضرت زهرا جدیدترین تصاویر شهادت حضرت فاطمه زهرا شهادت حضرت زهرا شهادت حضرت فاطمه زهرا عکس های شهادت حضرت زهرا کارت پستال شهادت حضرت ز
عکس های دیدنی و جالب

عکس های دیدنی و جالب

عکس های دیدنی و جالب

عکس های دیدنی و جالب

باز امشب عشق تنها می شود / زخم سهم فرق مولا می شودآفتاب عشق گلگون می شود / سینه ی سجاده پرخون می
شودپشت نخل آرزو خم می شود / داغ حسرت سهم آدم می شودجاده می ماند غریب و بی سوار / ذوالفقار عدل می گیرد غبارشهادت مولا امیر المؤمنین تسلیت باد.

شهادت دردو عالم جاودان است/رفیق حق و خوبان جهان است/دهدبر مابصیرت تا قیامت/گل زهرا برای عاشقان است/شهیدان جلوه های کربلایند/برای شیعه او راه و نشان است/شهادت داده است عشق خمینی/ولایت پیشه از شیعیان است/درود حق به اوکه شور داده/نگارستان جان بردوستان است/شده بیمه برای کل نهضت/نگراو خط شکن درهرمکان است/شهادت یاور راه ولایت/عطای حضرت صاحب زمان است/
#زندگی_به_سبک_مهدی (۴۴)
بهترین و موثرترین روش تربیتی اینه که آدم در درون خودش واعظی داشته باشه و به وسیله‌ی اون هدایت بشه و البته یکی از بهترین روشهای اینگونه تربیت نفس اینه که آدم خودشو بین خوبان و صدیقین و شهدا تصور کنه، نتیجه‌ی این کار این است که انسان سعی میکنه هر روز بیشتر شبیه اونها بشه و این مسیر، مسیرِ رشدِ بی انتهاست که نتیجه اش رسیدن به آن مقام است.
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر توی ورودی محل کارش حجله ای با عکس شهدا درست کرده بود و بین ا
شب شهادت حضرت زهراس.
شب شهادت مادره.
قسمت شد بیام‌ حرم امام رضا(س).
شب سختیه.
قلب تمام آل الله از جمله آقا امام زمان (عج) تحت فشار و حزن و اندوهه.
آقا جان!
امشب تنها کاری که می تونم بکنم همراهی با آه و سوز ناله شماست.
لیاقتی نیست که صداتون رو بشنوم ...
اما آقا جان!
قلب منم محزونه.
اشک هام جاریه ...
دریاب این حقیر رو ...
عید نوروز امسال متاسفانه با غم بسیاری از خانواده ها همراه است به همین دلیل خوب است که در لحظه سال تحویل برای بیماران کرونایی هم دعا کنیم. همچنین روز عید مصادف است با شهادت امام  کاظم علیه السلام، به همین علت حرمت شهادت ایشان را هم نگه داریم. با آرزوی سالی شاد برای شما و خانواده تان. 
یک شرکت تجاری آلمانی است که در سال 2005 از سیستم عامل openSUSE به عنوان یک سیستم عامل غیر تجاری متن باز و جمعی، رونمایی کرد. در طی مدتی با کاربران لینوکس ایرانی و انگلیسی زبان که در ارتباط بودم، اولین سوالشان تلفظ صحیح این نام بود . یک شرکت تجاری آلمانی است که در سال 2005 از سیستم عامل openSUSE به عنوان یک سیستم عامل غیر تجاری متن باز و جمعی، رونمایی کرد.
ادامه مطلب
جانشین قرارگاه عملیاتی جنوب غرب کشور گفت: ارتش سپر بلای مردم است و همانگونه که در دفاع مقدس وظیفه خود را در دفاع انجام داده امروز هم وظیفه یاری رسانی به مردم آسیب دیده را انجام می‌دهد.امیر سرتیپ دوم محمد مختاری، جانشین قرارگاه عملیاتی جنوب غرب کشور، با اشاره به اقدامات ارتش در امدادرسانی به سیل زدگان در جنوب کشور، گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران با محوریت قرارگاه امداد ذوالفقار در کلیه مناطق جنوب و جنوب غرب کشور در حال خدمت‌رسانی ب
اذن شهادت از حرم امام رضا(ع) خاطره ای از شهید حسن باقری  می گفت: « با فرماندهان سپاه رسیدم خدمت آیت الله بهاء الدینی. وقتی از مشکلات اداره ی امور جنگ گفتم آقا فرمودند ما توی ایران یک طبیب داریم که همه ی دردها رو شفا می ده. همه چیز رو از ایشون بخواین. این طبیب حضرت امام رضا علیه السلامه. چرا حاجاتتون رو از امام رضا(ع) نمی خواین؟ یک روز بعد این ملاقات رفتیم مشهد زیارت امام رضا(ع). وقتی وارد حرم شدم، یک حالی بهم دست داد. سرم رو گذاشتم روی ضریح مطهر و حس
سلام
امروز شهادت برادر امام حسین یعنی امام حسن مباشد
منابع فریقین تقریبا اتفاق دارند که قاتل امام علیه السلام،جعده دختر اشعث بن قیس کندی، همسر امام بود.
اما محرک اصلی و عامل غیر مستقیم شهادت امام علیه السلام، معاویه بود. بنا بر نقل تقریبا همه منابع شیعی و دسته‌ای از منابع اهل سنت، معاویه هنگامی که قصد کرد برای جانشینی فرزندش یزید بیعت بگیرد، صد هزار درهم برای جعده فرستاد و به او وعده داد که اگر امام علیه السلام را مسموم کند او را به ازدواج

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

کلیپ دوم 
گوشه ای از فعالیت های قرارگاه نیرو های هوافضای سپاه در سیل خوزستان ...
قرارگاه الی بیت المقدس

#شهید_راه_نابودی_اسرائیل
#شهید_محمد_مهدی_لطفی_نیاسر
پویش #شبیه_شدن_به          شهیدان#رسول_خلیلی و #نویدصفری
▫️به مناسبت سالگرد قمری شهادت شهید رسول خلیلی▫️
ولادت:20-9-1365 تهران
شهادت:27-8/آبان-1392=14محرم
آرمیده در بهشت زهرا، قطعه 53-ردیف 87/الف
❤️شهید مدافع حرم نویدصفری
#ولادت : ۱۶ تیر سال ۱۳۶۵#شهادت : ۱۸ آبان ۱۳۹۶#تفحص و #شناسایی : ۵ آذر ۱۳۹۶
┄┅─✵✵─┅┄@seyyedebrahim┄┅─✵✵─┅┄

تبلیغات