نتایج جستجو برای عبارت :

چرا اراذل آدمکش را معرفی و محاکمه نمی کنید؟!

با اینکه بیش از دو هفته از آغاز اغتشاشات اخیر می‌گذرد و تقریباً هر یکی دو روز هم اخباری مبنی بر دستگیری لیدرهای اغتشاشگران منتشر می‌شود اما همچنان افکار عمومی منتظر اقدام و پیگیری فوری معرفی و محاکمه آشوبگران هستند.سیاهه‌ای از جنایات آشوبگرانبعدازظهر 24 آبان‌ماه سال جاری بود که در برخی نقاط کشور، خبر افزایش قیمت بنزین موجی از اعتراضات را برانگیخت. به موازات شکل‌گیری رشته‌ای از اعتراضات به نحوه اجرای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی س
با اینکه بیش از دو هفته از آغاز اغتشاشات اخیر می‌گذرد و تقریباً هر یکی دو روز هم اخباری مبنی بر دستگیری لیدرهای اغتشاشگران منتشر می‌شود اما همچنان افکار عمومی منتظر اقدام و پیگیری فوری معرفی و محاکمه آشوبگران هستند.سیاهه‌ای از جنایات آشوبگرانبعدازظهر 24 آبان‌ماه سال جاری بود که در برخی نقاط کشور، خبر افزایش قیمت بنزین موجی از اعتراضات را برانگیخت. به موازات شکل‌گیری رشته‌ای از اعتراضات به نحوه اجرای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی س
 قوه قضائیه گفته مردمی که پس از گرانی بنزین تجمع و اعتراض کردن، با اینکه اقدامشون قانونی نیست، ولی اراذل و اوباش نیستن.
نه تو رو خدا ملت همه اراذل و اوباشن... خوشحال باشیم دیگه دست و جیغ و هورا
از این به بعد هم بچه های خوبی باشید؛ قبل از اعتراض برید مجوز بگیرید!
+ وقتی هندزفری و صدای بلند آهنگ هم از نشنیدن اخبار جلوگیری نمی کند و بالاخره در حین مکث ها چیزی به گوش می رسد!
شازده کوچولو به سیاره‌ی دوم رفت. آنجا فقط یک پادشاهِ تنها زندگی می‌کرد؛
بعد از ملاقاتی کوتاه، شازده کوچولو خواست که سیاره را ترک کند. اما فرمانروا که دلش می‌خواست او را نگه دارد گفت «نرو، تو را وزیر دادگستری می‌کنیم!»
شازده کوچولو گفت «اینجا کسی نیست که من او را محاکمه کنم»
فروانروا گفت «خب، خودت را محاکمه کن! این سخت‌ترین کار دنیاست... اینکه بتونی درباره‌ی خودت قضاوت درستی داشته باشی و عادلانه خودت رو محاکمه کنی...»

-----------------------------
اخیراً سازمان ثروت و
قدرت به شیوه سخیف و ابلهانه و با اجیر کردن عده ای اجامر و اراذل در شبکه
های اجتماعی و عناوین و اسامی ساختگی و توهین آشکار به جامعه محترم
کارگری... علی‌اکبر روح‌نواز، روزنامه نگار دی ماه سال گذشته
در صفحه شخصی خود نوشت: واکنش‌های کنونی دولتمردان و سازمان قدرت و ثروت
به ماجرای تاراج منابع و ثروت ملی در پوشش خصوصی‌سازی بالاخص معامله پرسود
کشت و صنعت مغان و شیوه تصاحب مجتمع 50 هکتاری و هزار میلیارد ریالی صنعت
رئیس‌جمهور مخلوع مصر هنگام جلسه محاکمه‌اش فوت کرد.
به گزارش فارس به نقل از تلویزیون دولتی مصر، «محمد مرسی» رئیس‌جمهور سابق مصر روز دوشنبه هنگام جلسه محاکمه‌اش فوت کرد.

تلویزیون دولتی مصر ضمن اعلام خبر فوت محمد مرسی گفت که رئیس‌جمهور مخلوع هنگام جلسه محاکمه‌اش، سکته کرد.
بوسیله گزارش مهر به نقل از ورایتی، اسپین آفی (Spin-off) از «جان ویک» با عنوان «بالرینا» به کارگردانی لن وایزمن ساخته می شود. «بالرینا» با محوریت یک شخصیت آدمکش زن در کمپانی لاینزگیت توسط لن وایزمن شکل می گیرد. شن هاتن یکی از نویسندگان «جان ویک: بخش ۳ - پارابلوم» فیلمنامه این فیلم را تالیف است. موضوع این فیلم افشا نشده و مشهود زدودن آیا کیانو ریوز که نقش جان ویک را بازی می کند در این اسپین آف واضح خواهد شد یا نه. درون لب حال استودیو لاینزگیت پیاده
قرار است محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران در روز 10 تیرماه به اتهام قتل میترا استاد محاکمه شود.
به گزارش فارس، اولین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد توسط محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران، 10 تیر در دادگاه کیفری استان تهران برگزار می‌شود.

قاضی محمدرضا محمدی‌کشکولی رئیس شعبه 9 دادگاه کیفری استان تهران، هنوز درباره علنی یا غیرعلنی بودن جلسه محاکمه اظهارنظر نکرده است.
نام: آدم‌کش کور نویسنده: مارگارت اتوود ترجمه: شاهین آسایش تعداد صفحات: ۶۳۶ زبان: فارسی

داستان کتاب «آدم‌کش کور» مربوط به زندگی یک خانواده است. آیریس اکنون
در سن ۸۰ سالگی ماجرای هرآن‌چه بر خودش و خانواده‌اش گذشته را مرور می‌کند و
این مرور خاطرات با خودکشی خواهرش لارا چیس – یکی از شخصیت‌های اصلی – در
جوانی، آغاز می‌شود.

آیریس کودکی خود و لارا را به خاطر می‌آورد و پس از آن جوانی و ازدواجش
با یک مرد ثروتمند تورنتویی که از آن با عنوان را
در کنار تلاش همه جانبه و شبانه روزی دشمن برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات ،نباید از عملکرد ضعیف و منفی برخی نمایندگان کنونی مجلس در کاهش مشارکت غفلت کرد نمایندگانی که حدود ۸۰ نفر آنها رد صلاحیت نشدند آن هم بیشتر به دلایل تخلفات مالی .اکنون وقت محاکمه این نمایندگانی است که به رای مردم خیانت کردند.هر چند مردم سر افراز ایران در برابر پیچیده ترین ترفندهای دشمن در این پیچ تاریخی سربلند بیرون آمدند و با این شرایط حساس مشارکت مطلوبی داشتند. انشا
بعد از آرامش کامل اوضاع، مدیرانی را که حرف های متناقض زده اند و بی تدبیری کرده اند، محاکمه کنید.
چرا باید برخی مسئولین با بی تدبیری، زمینه را برای جولان دادن اشرار در خیابان ها فراهم کند؟
چرا باید امنیت یک کشور بزرگ به خاطر بی لیاقتی عده ای مدیر لیبرال به هم بریزد؟
چرا باید با اشتباهات برخی از آنها فشار بیشتری روی مردم بیاید؟
باید درس عبرتی به آیندگان داد ...
دانلود فیلم Killerman 2019 دوبله فارسی با لینک مستقیم
دانلود دوبله فارسی فیلم آدمکش 2019 با کیفیت عالی
کیفیت BluRay 1080p 720p دوبله فارسی
دانلود فیلم آدمکش دوبله فارسی Killerman 2019
ژانر : اکشن | جنایی | درام
محصول : 2019 آمریکا
زبان: دوبله فارسی
کارگردان : Malik Bader
بازیگران : Liam Hemsworth, Emory Cohen, Diane Guerrero
خلاصه داستان : داستان مردی را به تصویر می‌کشد که  در نیویورک بدون هچ خاطره‌ای به همراه میلیون‌ها دلار پول از خواب بیدار می‌شود ، طولی نمی‌کشد که او در جست
▪️جلسه محاکمه یک پاسدار برای نزدن یک موشک کروز
متهم: پاسدار؟؟
مورد اتهام: شلیک نکردن موشک به سمت موشک کروز آمریکایی که حساس ترین مرکز حیاتی تهران را مورد هدف قرار داد و صدها نفر را به شهادت رساند 
قاضی: برادر ؟؟؟؟ شما برای حفاظت از آسمان و جان مردم ایران حقوق می گیری چرا به سمت موشک آمریکا شلیک نکردیمتهم : جناب قاضی تشخیص سخت بود فکر کردم هواپیمای مسافر بری است.قاضی: مگر شما در حالت آماده باش صد در صد نبودید؟ متهم: چراقاضی: مگر به شما اطلاع ن
حقوق بین الملل تعهد به استرداد یا محاکمه

دسته بندی:تعداد مشاهده:تعداد صفحات:حجم فایل:فرمت فایل دانلودی:
علوم انسانی » حقوق166 مشاهده2880 کیلوبایتdocx
قیمت: 15,000 تومان پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.
پرداخت و دانلود
فروشنده فایل کد کاربر 426 سایر فایل ها
تعهد به استرداد یا محاکمه، با تاکید بر ماهیت بین المللـیِ  جـرم، نـاظر بـه ضـرورت  مجـازاتمرتکبینِ این اجرایم از سوی جامعه بین المللی، صرف نظر از محل وقوع جرایم محـل د
مرد ایرلندی ، فیلمی بیوگرافی و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با هنرنمایی آل پاچینو و رابرت دنیرو می‌باشد. این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
ادامه مطلب
درحال دیدن فوتبال بارسلونا و رئال مادرید هستم!اما هیچ کس عادل نمیشود. لذت فوتبال فقط با عادل فردوسی پور بود.امروز صبح زود رمان کوری را تمام کردم و بعد هم چرنوبیل را تماشا کردم.چقدر دردناک بود.واقعا چرا بشر بدون ساختن سلاح های اتمی نمی تواند زندگی کند؟ چرا باید این همه خرابی برای مردم عادی بوجود بیاورند فقط بخاطر حفظ قدرت و گاها سرک کشیدن در کشورهای دیگر؟؟ 
درک زندگی سخت شده است.
در رمان کوری هم حتی در آن شرایط بعضی افراد حس میکنند باز میتوانن
غالب مَفسده ها، دو طرف دارد، گیرنده و دهنده!
در قضیه اختصاص ارز 4200 تومانی معروف ، تعدادی از گیرندگان ارز محاکمه و زندانی شدند اما از اختصاص دهندگان ارز نه تنها کسی محاکمه نشد بلکه هیچ فرد یا نهادی پیگیر این مسئله نشدند!
اگر مسئولین ارشد و نهادهای نظارتی،طبق فرمایشات ولی امر ما، حضرت آقا، اختصاص دهندگان ارز 4200 تومانی را شناسایی و به سزای اخمال خود می رساند ،امروز طبق گزارش دیوان محاسبات، 4.8 میلیارد دلار گم شده نداشتیم!!
کسانی که این مقدار پول
 محاکمه و تیرباران

این آقای ترامپ را نوع انسان باید مانند سران آلمان نازی محاکمه و تیرباران
کند! این شخص شرم نمی کند! هر روز حرف های مزخرف جدید و اعمال شنیع و جنایتکارانه
دیگر انجام می دهد!

یکی از ابناء نوع بشر
بهداد

طهران، 8 تیرماه 1398                           
این فیلم که به نوعی اسپین آف مجموعه فیلم های سریع و خشن محسوب می شود، درباره یک مامور امنیت دیپلماتیک ایالات متحده به نام “لوک هابز” و یک آدمکش سرکش و حرفه ای نیروهای ویژه به نام “دکارد شاو” است که به طرز غیر محتملی با هم متحد میشوند و…
دانلود فیلم با حجم 1 گیگابایت
محاکمه ، فرانتس کافکا ، علی اصغر حداد، نشر ماهی

کاملا ضرورت داشت که کا. خود دست به کار شود. به ویژه در لحظات خستگی مفرط، لحظاتی همچون این صبح زمستانی که چنین افکاری بی اراده از ذهنش میگذشت ، این یقین رد کردنی نبود. تحقیری که پیش تر ها نسبت به ان محاکمه احساس میکرد از میان رفته بود. اگر او در دنیا تنها بود ، به اسانی میتوانست محاکمه را تحقیر کند. هرچند که در آن صورت محاکمه ای پیش نمی امد!

یه خورده کند میخونم و راستش الانم خوابم گرفته اما اگه بت
من محو پرنده های مهاجر میشوم. هوا که خنک میشود، آنها به گرمسیر میروند و فراموش میکنند که گندشان در سرزمین ما به یادگار مانده است.
من اینجا همه کاره بوده ام و هیچ کاره. من فهمیده ام که زیادی هم نباید خود را در بنگ و غم و جنون غرق کرد. گاهی آنقدر سرخوش میشوم که میخوام با قارقار یک کلاغ ضرب بگیرم و برقصم. شاید برای شما پیشامد شگفتی باشد، اما من گاهی با صدای یک گنجشک از خودم بیخود میشوم. گاهی با خودم تعارف پیدا میکنم و از خودم پذیرایی میکنم. گاهی ناز
در آغازی برای نبودن، خویش را در میان مردمانی دیدم که به بودن ارزش می نهادند. در روزی از زندگانی، خویش را در آغوش مردگان یافتم. بدون اظطراب برای منصرف شدن، چشم به آنها دوختم. بدون دلیلی برای برگشتن، پل های جا مانده را آوار می کردم. من درخواست رهایی داشتم و حالا با یک پروازِ بدون صعود اجابت شده بود. برای اینکه در آن دنیا سخت محاکمه نشویم. یکی یکی روی لبِ صخره می ایستادیم و یک دیگر را با چشم های بسته هل می دادیم. شاید آن دنیا بخاطر مرگ محاکمه بشویم
داستان ارز دولتی 4000 تومانی نیز مصداق" کلاه برداری و کلاه گذاشتن است!" و هر دو مستوجب پیگیری و عِقاب!
همانگونه که عقل حکم می کند و حتی حضرت آقا نیز برآن صحه گذاشتند، کسانی که در قضیه ارز دولتی مرتکب خلاف شده اند "هم آنها که ارز دولتی را اختصاص دادند و هم آنها که  آنرا در مسیر خود هزینه نکردند" هر دو باید محاکمه شوند!
مردم این انتظار  را از قوه ی قضائیه با ریاست حجت الاسلام رئیسی دارند!
منتظر آن روز می مانیم!

1. یه روز تو زندگیم گوشی بردم مدرسه تحویل دادم. کلید کمد گوشیا گم شد و تا الان مث اسکلا وایساده بودیمو قرانو ختم کردیم یه کلید به گوشیا بخوره :| آخرشم پیدا شد و کلی دست و جیغ و هورا و گیلیلیلی کردم براشون :)
2. هرچیز خنده داری که اتفاق میفته بچه ها برمیگردن و به من و ری ری نگاه میکنن. حس میکنم ما دوتا اراذل کلاسیم :| نه؟ :|
3. امروز با ری ری چهارتا غذا خوردیم :| 
4. رفتم به خانوم بوفه ایه میگم خانوم یه چیز میخوام بگم شوکه نشیدا. من امروز هیچی نیاوردم با خود
بسم الله
یادداشت یک دوستقاتل در میانه‌ی دادگاه ایستاده بود و لبخند نفرت انگیزی بر لب داشت. می‌دانست قاضی و دادستان و بازپرس و... جرات محاکمه اش را ندارند. مقتول دختر خردسالی بود که بعد از کشته شدن، به آتش کشیده بود و باقی‌مانده‌ی جسدش را در آب ریخته بودند. مادرش ضجه می زد، پدرش اما خاموش بود و مات و مبهوت در و دیوار را نگاه می‌کرد. قاتل ادعا می‌کرد پشیمان نیست اما متاسف است. در عین حال همین را هم با خنده میگفت. او می‌گفت دختربچه را با یک شرور
بچه که بودیم (یعنی مثلاً من کلاس دوم – سوم ابتدایی بودم) یکی از سرگرمی‌های ما (گروهی از بچه‌های هم سن و سال که معمولاً در چشم بزرگترها هم‌ردیف اشرار و یا اراذل و اوباش قلمداد می‌شدیم. رهبر گروه و مقصر اصلی فجایع:من!) رفتن به دشت پت و پهن اطراف روستا، خصوصاً در فصل بهار، بود. از آنجایی که ما اکثراً ساکن شهر بودیم، این دشت همیشه برای ما تازگی خاص خودش را داشت. چیزی که همیشه برای من جالب بود
ادامه مطلب
بچه که بودیم (یعنی مثلاً من کلاس دوم – سوم ابتدایی بودم) یکی از سرگرمی‌های ما (گروهی از بچه‌های هم سن و سال که معمولاً در چشم بزرگترها هم‌ردیف اشرار و یا اراذل و اوباش قلمداد می‌شدیم. رهبر گروه و مقصر اصلی فجایع:من!) رفتن به دشت پت و پهن اطراف روستا، خصوصاً در فصل بهار، بود. از آنجایی که ما اکثراً ساکن شهر بودیم، این دشت همیشه برای ما تازگی خاص خودش را داشت. چیزی که همیشه برای من جالب بود
ادامه مطلب
سه ماه و سه روز از اومدنم به اینجا گذشت.لحظه هایی رو به اشک ریختن , به دلتنگی و مرور خاطرات تلخ و شیرین گذروندم و لحظه های بیشتری رو به محاکمه خودم.
روزهای اول هیچ چیز به اندازه تغییری که رخ نداده بود آزارم نداد. اینجا کسی نبود که باهام حرف بزنه باهاش سر سفره بشینم کنارش تلویزیون ببینم . اینجا کسی نبود اما تو خونه بود و با وجود بودن من محکوم به همچین تنهایی ای بودم و این یاداوری و چراییش ازاردهنده ترین چیز بود برام.
روزهای بعدتر اما هر روزش یک ج
از وقتی که از خواب بیدار شدم یک بند در مغزم با خودم حرف زدم ، هر وقت این حالت را پیدا میکنم ، یک نفر درون من می‌گوید : اوف نه توروخدا دوباره شروع نکن ، حوصله نق زدناتُ ندارم:/ شاید من کودک درون ندارم ، به جایش یک بالغ درون دارم که خیلی کلافه و خسته شده.و کودکم بیرون است:// من نق هایم را به جان خودم میزنم .حرص هایم را سر خودم خالی میکنم. مثلاً همین الان اینقدر وراجی کسی درون مغزم زیاد است که صداهای اطراف شبیه صدای ناخن کشیدن روی شیشه است و من باید با

درخواست مرد نابینا برای قصاص چشم
⬅️ مرد مکانیک که متهم است در پارک خزانه تهران به روی یک پسر جوان اسید ریخته و باعث کوری او شده است صبح دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
◀️ رسیدگی به این پرونده از شهریور سال 95 همزمان با وقوع یک درگیری منجر به اسیدپاشی در پارک خزانه در دستور کار پلیس قرار گرفت. مرد جوان که از ناحیه صورت، دست‌ها و شکم بشدت سوخته بود به بیمارستان منتقل شد. 
◀️ وی پس از درمان اولیه به مأموران گفت: همرا
اگر معتقدید مردم نباید کاری کنند که دشمن و اراذل و اوباش فرصتی برای ایجاد اغتشاش و ناامنی به دست آورند، لطفا از خودتان، که اسم «مسوول» را یدک می کشید، شروع کنید و کاری نکنید که مردمی با این همه شرافت و نجابت، که تا به حال در هر شرایطی کوتاه آمده اند و با هر سختی که پیش آمده ساخته اند و هر جا لازم بوده  برای دفاع از وطن، مقابل دشمن ایستاده و جان داده اند، به این جایشان برسد و کاری کنند که دشمن و اراذل و اوباش فرصتی برای ایجاد اغتشاش و ناامنی به د
کشتن وحشیانه و آویزان کردن جنازه یک نوجوان ۱۶ ساله بی گناه در عراق،  برای هشیاری مردم عراق کافیست تا بیش از این با پرپایی تجمعات اعتراضی زمینه را برای اغتشاش و شورش و نا امنی و کشتار مردم بی گناه توسط اراذل و اوباش و نفوذی های مزدوران وهابی آماده نکنند. 
همانطور که در ایران هم مزدوران با ایجاد نا امنی و آتش زدن بانک ها و مراکز تجاری متاسفانه با سوء استفاده از اعتراضات به حق مردم ، باعث ریخته شدن خون افراد بی گناه شدند. 
جا دارد مسوولان عراق و
گیرم که... فقط گیرم که حق‌الله بخشیده شود، گیرم که مردم از حقوق خود بگذرند و حق‌الناسی در کار نباشد، گیرم که قیامت هول و هراس “موی سر کودک‌سفید کن” ندارد، گیرم که شب اول قبری با حضور ملکین پرس‌گر در پیش نیست، گیرم که سکرات موت آسان بگذرد، گیرم که در دادگاه درون و بیرونی محاکمه نشوم، و nتا “ گیرم که”ی دیگر...؛
خب با اثر وضعی گناه و اعمالم چه کنم؟!!!
عوام ثروتمندان را محترم می‌دانند و خواص دانشمندان را
با دوست طوری رفتار کن که به حاکم محتاج نشوی و با دشمن طوری معامله نما که اگر کار به محاکمه کشید ظفر تو را باشد
زینت انسان به سه چیز است: علم، محبت، آزادی
کسی که از اندک خویش خوشنود نباشد، هیج چیز خوشنودش نخواهد کرد
اگر در شهری دارایی و توانگری ارجمند شمرده شود، البته به همان نسبت از بزرگداشت نیکی و نیکوکاران کاسته می‌شود
ادامه مطلب
جستاری درباره‌ی اراذل خیر و شر
تعریف مختصر و مفید رذالت چیست؟
ابتدا واژه رذالت معنی می‌شود : فرومایگی، پستی، پلیدی

-  عدول از حیطه‌ی عدل و اعتدال، در تعقل، گویش و منش علیه سایرین که متضمن زوال عدل و خسران حق و اخلاق باشد.
توجه : رذالت، در فعلیت مستمر، تحقق می‌یابد.
از منظر روانشناسی تجربی می‌توان اراذل  را، در ده حوزه  مورد بررسی قرار داد :
1- اجتماعی
2- انتظامی
3- نظامی
4- سیاسی
5- حکومتی
6- حزبی
7- قضایی
8- مذهبی
9- اجنبی
10-  سرمایه داری
تکوی

درخواست مرد نابینا برای قصاص چشم
⬅️ مرد مکانیک که متهم است در پارک خزانه تهران به روی یک پسر جوان اسید ریخته و باعث کوری او شده است صبح دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
◀️ رسیدگی به این پرونده از شهریور سال 95 همزمان با وقوع یک درگیری منجر به اسیدپاشی در پارک خزانه در دستور کار پلیس قرار گرفت. مرد جوان که از ناحیه صورت، دست‌ها و شکم بشدت سوخته بود به بیمارستان منتقل شد. 
◀️ وی پس از درمان اولیه به مأموران گفت: همراه
در ﺍﺯ ﺷﻬﺮﻫﺎ ﺎﻧﺎﺩﺍ ﺮﻣﺮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺍﺩﺎﻩ ﺍﺣﻀﺎﺭ ﺮﺩﻧﺪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺩﺯﺩﺪﻥ ﻧﺎﻥ. ﺮﻣﺮﺩ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﺶ ﺍﻋﺘﺮﺍﻑ ﺮﺩ ﻭﻟ ﺎﺭ ﺧﻮﺩﺵ ﺭا ﺍﻨﻮﻧﻪ ﺗﻮﺟﻪ ﺮﺩ: «ﺧﻠ ﺮﺳﻨﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﻧﺰﺩ ﺑﻮﺩ ﺑﻤﺮﻡ!»

ﻗﺎﺿ ﻔﺖ: «ﺗﻮ ﺧﻮﺩﺕ می‌دانی ﻪ ﺩﺯﺩ ﻫﺴﺘ ﻭ ﻣﻦ ﺩﻩ ﺩﻻﺭ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺟﺮﻤﻪ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺮﺩ ﻭ می‌دانم ﻪ ﺗﻮﺍﻥ ﺮﺩﺍﺧﺖ آن را ﻧﺪﺍﺭ، ﺑﻪ ﻫﻤﻦ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺟﺎ ﺗﻮ ﺮﺩﺍﺧﺖ می‌کنم.»

ﺩﺭ ﺁﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﻤﻪ ﺳﻮﺕ ﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﺩﺪﻧﺪ ﻪ ﻗﺎﺿ ﺩ
#حدیث_مهدوی
امام محمد باقر(ع)

«عبدالله بن عطا می گوید: به خدمت امام باقر علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: شیعیان شما در عراق بسیار فراوانند و در میان اهل بیت پیامبر کسی همانند شما نیست. فرمود: ای عبدالله! سخنان اراذل و اوباش را در مغز خود وارد کرده ای، به خدا سوگند صاحب شما من نیستم. پرسیدم:پس صاحب ما چه کسی است؟ فرمود:-«انظر من یخفی علی الناس ولادته فهو صاحبکم».-«نگاه کن، کسی که ولادتش بر مردم پوشیده بماند او صاحب شماست».
اعلام الوری/ ص402
#حدیث_مهدوی
امام محمد باقر

«عبدالله بن عطا می گوید: به خدمت امام باقر علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: شیعیان شما در عراق بسیار فراوانند و در میان اهل بیت پیامبر کسی همانند شما نیست. فرمود: ای عبدالله! سخنان اراذل و اوباش را در مغز خود وارد کرده ای، به خدا سوگند صاحب شما من نیستم. پرسیدم:پس صاحب ما چه کسی است؟ فرمود:-«انظر من یخفی علی الناس ولادته فهو صاحبکم».-«نگاه کن، کسی که ولادتش بر مردم پوشیده بماند او صاحب شماست».
اعلام الوری/ ص402
کسی می داند چرا در جشن پیروزی انقلاب، مردم به جای اینکه خوش حالی کنند به امریکا فحش می دهند؟!

کسی می داند چرا در جشن پیروزی انقلاب، مردم به جای اینکه خوش حالی کنند به اسرائیل فحش می دهند؟!

کسی می داند چرا در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، مردم به جای اینکه خوش حالی کنند پرچم سایر کشورها و آدمک سیاستمداران دنیا را آتش می زنند؟!

کسی می داند چرا در جشن روز دانشجو، دانشجویان به جای اینکه خوش حالی کنند به امریکا فحش می دهند؟!

کسی می داند چرا در ج
رئیس پلیس پایتخت در اولین مرحله اجرای طرح سراسری برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین محلات در خرداد ماه ۱۳۹۸ اظهار داشت: در این طرح ۲۵۰ پرونده تشکیل که ۱۴۲ پرونده در خصوص شرارت درگیری عربده کشی قدرت نمایی درگیری مسلحانه باجگیری زورگیری ضرب و جرح در ۴۸ ساعت گذشته توسط پلیس امنیت و با شکایت مردم پیگیری شد .وی افزود: از این تعداد ۸۲ پرونده درخصوص مزاحمین نوامیس و ۲۶ پرونده برای مشروبات الکلی ومواد مخدر تشکیل شده است.رحیمی گفت: ۳۶۶ نفر از اراذل او
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
هرچه می‌شنوی انتقاد از جناب دکتر روحانی هست و بس
یک سوال
براستی سد های غیر مهندسی شده
جاده ساختن در مسیر رودخانه و سیلاب
هم تقصیر آقای دکتر روحانی است
با انتقاد از دکتر روحانی
این همه اصراف و تبذیر در بودجه و خسارت های وارده بر مردم 
جبران نشده و از یاد کسی نمی‌رود 
اگر قدرت محاکمه مسئولان قبلی را ندارید...مظلومیت آقای دکتر روحانی است که جرات انتقاد و تهمت زدن را دارید....
اللهم عجل لو
محاکمه روح الله زم :
اولین دادگاه روح الله زم از ساعت ۸ صبح بیست‌ویکم بهمن، با خواندن «کیفرخواست از سوی نماینده دادستان» که شامل ۱۷ بند اتهامی بود، شروع شده بود و با وجود اختصاص دو نوبت در سه ساعت به دادگاه، زم فرصت دفاع پیدا نکرد و دریافت دفاعیات متهم و وکیل او به جلسات بعدی محول شد.
روزنامه شرق در ادامه نوشت: در میان اتهامات زم «‌افساد فی‌الارض، جاسوسی به نفع سرویس اطلاعاتی اسرائیل به واسطه سرویس اطلاعاتی یکی از کشورهای منطقه، جاسوسی به
دانلود کمیک بتمن: محفل جغدها به زبان فارسی
پایان یافته

نام : مترو: بتمن: محفل جغدها
دسته بندی: کمیک
تعداد قسمت : 7 قسمت
کمپانی: دی سی
وضعیت: پایان یافته
سال انتشار: 2011

خلاصه : در این داستان، بتمن با تهدید تازه ای به نام تالون ها (Talons) روبرو می شود؛ گروهی از آدمکش های تعلیم دیده و ماهر که زیر نظر تشکیلات مخوف محفل جغدها فعالیت می کنند و قادر هستند کاملاً بتمن را به چالش بکشند؛ به همین خاطر شاهد بتمنِ آسیب پذیر تری هستیم که برای مقابله با آنها با سخت
این کلیپ صوتی رو شنیدید که یه خانم جلسه ای داد و هوار میکنه که عیب از خودته، به خاطر همین اخلاقت ه که ...
این سیستم محاکمه و رای صادر کردن خیلی بده.
مخصوصا وقتی خودت شنونده این حرف ها باشی.
دلت شکسته از اتفاقات و بدبیاری ها، بعد یکی بیاد بگه عیب از خودشه
حس میکنی خروارها خاک روی سرت سرازیر شده.
یکی از دوستان داشت فایل های جذابیت درونی رو گوش میداد، میگفت بخشی از بدبیاری ها ماحصل حس درونی تو و عدم امنیتی ه که در ناخوداگاه ت به خاطر اتفاقات بد گذشت

پیش از آنکه سقراط را محاکمه کنند از وی پرسیدند:بزرگترین آرزویی که در دل داری چیست؟پاسخ داد: بزرگترین آرزوی من این است کهبه بالاترین مکان آتن صعود کنم و با صدای بلند به مردم بگویم:ای دوستان چرا با این حرص و ولع بهترین و عزیزترین سال های زندگی خود رابه جمع ثروت و سیم و طلا می گذرانید،در حالیکه آنگونه که باید و شاید در تعلیم و تربیت اطفالتانکه مجبور خواهید شد ثروت خود را برای آنها باقی بگذارید،همت نمی گمارید؟!

ال تولید : ۲۰۱۱
محصول کشور : هند
ژانر : اکشن,کمدی,جنایی
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۵٫۶
کیفیت : BluRay 1080p – 720p
کارگردان :Puri Jagannadh
ستارگان : Amitabh Bachchan,Hema Malini,Sonu Sood
خلاصه فیلم  : فیلم داستان یک آدمکش حرفه ای است که پس از آخرین کار خود به هندوستان باز می گردد اما…
ادامه مطلب
   زمانی  تولید رونق پیدا می کند که کار در راس و ملاک باشد. تا زمانی که به تولید کننده به چشم جهاد گر نگاه شود هیچگاه تولید رونق پیدا نمی کند. زمانی رونق به تولید باز می گردد که به جای برخورد با افرادی که نظم بازار را بر هم میزنند به افراد دور و بر مان که با سیاست های غلط سعی در انجام کار هستند توجه و آنها را محاکمه کنیم.

دکتر هاشم اورعی- استاد دانشگاه صنعتی شریف-رئیس انجمن علمی انرژی بادی ایران:
رونق تولید چیزی نیست که با نام گذاری به دست بیا
جنایتکاری که آدم کشته بود، در حال فرار با لباس ژنده خسته به دهکده رسید.چند روزچیزى نخورده بود وگرسنه بود.جلوى مغازه میوه فروشى ایستاد و به سیب هاى بزرگ و تازه خیره شد، اما پولى براى خرید نداشت. دودل بود که سیب را به زور از میوه فروش بگیرد یا آن را گدایى کند. توى جیبش چاقو را لمس مى کرد که سیبى را جلوى چشمش دید! چاقو را رها کرد... سیب را از دست مرد میوه فروش گرفت. میوه فروش گفت: «بخور نوش جانت، پول نمى خواهم.»روزها، آدمکش فرارى جلوى دکه میوه فروشى ظ
دانلود دوبله فارسی فیلم Gunfight at the O.K. Corral 1957
پس از خدمت طولانی به عنوان مرد قانون،"وایت ارپ" تصمیم می گیرد شغل خود را کنار گذاشته و به برادر خود بپیوندد.او متوجه می شود که آنها با "کلاتونها" گروهی از سارقان و اراذل اوباش در نزاع و درگیری هستند و...
نام پارسی فیلم : تیراندازی با اسلحه در O.K. مرجان 1957 
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
پس از خدمت طولانی به عنوان مرد قانون،"وایت ارپ" تصمیم می گیرد شغل خود را کنار گذاشته و به برادر خود بپیوندد.او متوجه می شود که آنها با "کلاتونها" گروهی از سارقان و اراذل اوباش در نزاع و درگیری هستند و...
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
دانلود با کفیت عالی 1080
دانلود با کیفت عالی 720
امام صادق ع از پدرانش از رسولخدا ص حدیث کند که فرمود  سه دسته اند که هم نشینی با انها دل را بمیراندک
وهم نشی با اراذل و فرومایگان گفت و شنود با زنها و نشتن و نشتن با توانگران حدیث 9 از لقمان حدیث شد که به پسرش گفت ای پسر جانم زیاد با مردم نزدیک مشوکه مو جب. دوربت از دلها انها شوی  یعنی چون زیاد رفت و امد با مردم کردی موجب ملال و خستگی انها شود ودر نتیجه مورد بی مهری انان واقع شوی یکسره از انان دوری مکن که  اعننایت نکنند  و خوار و بی مقدار شوی هر ج
گفت: مگر ترامپ بلافاصله بعد از شروع آشوب‌های اخیر، رسماً از آن حمایت نکرد؟! و مگر اعلام نکرد که آمریکا نیازهای آشوبگران را تامین می‌کند؟!گفتم: بر منکرش لعنت! مایک پمپئو وزیر خارجه ترامپ هم با صراحت از اراذل و اوباش اجاره‌ای حمایت کرد و کنت تیمر‌من، عضو سابق سیا و مسئول کنونی موسسه آمریکایی NED هم اعتراف کرد که سازمان سیا علاوه‌بر نیازهای نرم‌افزاری آشوبگران، نیازهای سخت‌افزاری آنها را هم تامین کرده است.گفت: ولی دیروز ترامپ در کنفرانس خب
تعریف جرم:
به موجب ماده ۲ قانون مجازات اسلامی، هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده‌است جرم محسوب می‌شود.
این تعریف مبتنی بر اصل قانونی بودن جرم و مجازات است. بر اساس این اصل جرم و مجازات آن باید به موجب قانون تعیین شده باشد. از این رو نمی‌توان هیچ فردی را به دلیل ارتکاب عمل یا ترک فعلی که قانون آن را در زمره جرایم قرار نداده‌است؛ تحت تعقیب قرارداد و محاکمه نمود!
سازمان مخفی حشاشین یا به عبارتی آدمکش های پاپ ، که قبلاً در قرون وسطی و
دوره رنسانس فعال بوده است قبل از جنگ جهانی دوم، توسط بالاترین مقامات
روحانی کلیسا بازسازی و سازماندهی می شود تا اعضای آن که همگی کشیش های
متعصب ، نیرومندودر خدمت اهداف روحانیان بلند مرتبه از جمله پاپ اعظم هستند
مخالفین را از سر راه بردارند. داستان از جایی شروع می شودکه خواهر والنتیاین "وال" در آرشیو اسناد کلیسا پی به اسرار مخوفی می برد.کلید
ورود به این اسرار، عکسی چها
او وقتی پشت پورشه می‌شنید، تصور می‌کند
همه شهر نوکر او هستند و باید در برابرش خم و راست شوند. جوانک حق دارد
چنین تصوری داشته باشد. در جامعه پول‌زده باید شاهد چنین رفتاری هم باشیم.
این پسر و امثال او، احترام را دیده‌اند.
آنها دیده‌اند وقی پدر پولدارشان وارد جایی می‌شود، همه به او احترام
می‌گذارند و تا کمر برایش خم می‌شوند. آنها دیده‌اند که ثروت در جامعه به
مراتب بهتر از علم است. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم
رفتند، هشت
به عنوان مثال اتومبیلی با اتومبیل شما تصادف کرده و خسارت وارد شده است و طرف شما حاضر به پرداخت خسارت نیست . در این موقع می‌خواهید از ماشین تان استفاده کنید  و مجبور به تعمیر آن می باشید اما مکان خسارت دیده برطرف می شود و در حال حاضر می خواهید خسارت وارده برآورد شود تا اگر خواستید بعداً از طریق طرح دعوا ، خسارت را وصول کنید در موقع محاکمه ،خسارت‏ معلوم باشد و یا اینکه مثلاً شما مستاجر ملکی هستید و پس از انقضاء مدت اجاره جهت عدم تعلق خسارت و اج
به گزارش عصرحباد؛ سرهنگ غلامرضا براتی، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه فرزند ۱۸ ساله اش توسط افرادی ربوده شده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان برخوار قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یکی از دوستان آدم ربایان به علت اختلافات مالی با پدر فرد گروگان گرفته شده، در زندان است و گروگان گیران فرزند او را در ازای آزادی دوستشان گروگان گرفته بودند. 
براتی افزود: بل
به گزارش عصرحباد؛ سرهنگ غلامرضا براتی، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه فرزند ۱۸ ساله اش توسط افرادی ربوده شده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان برخوار قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یکی از دوستان آدم ربایان به علت اختلافات مالی با پدر فرد گروگان گرفته شده، در زندان است و گروگان گیران فرزند او را در ازای آزادی دوستشان گروگان گرفته بودند. 
براتی افزود: بل
دکتر روحانی در کوران مشکلات اقتصادی مردم کشورمون(که نیاز به کلید تدبیر داره) گفتند که:
“با شنود نمی‌شود مردم را محاکمه کرد…؛ امام خمینی دو قاضی عالی‌رتبه را به خاطر توجه به شنود عزل کرد.”

دقّت کنین
اینکه در این وضعِ لَنگیِ تاریخیِ چرخِ اقتصادِ ایران، آیا طرح چنین مسائلی
باهدف پرت کردن حواس مردم به سمت مسائل حاشیه ای هست یا خیر، بماند…؛
فعلاً با این تاکتیک آشنا کاری نداریم؛
امّا
ماجرای شنود که آقای روحانی روی اون کلید کرده و ازش صحبت می
از 8:40 تا 9:17 یه نفس حرف زد پشت تلفن. تمام این مدت مثل آقای همساده، با خنده و کرکر از چالشهای سال اولش میگفت... می گفت از اکیپ 6 نفره شون، از خرید رفتناشون، از آشپزیهاشون، از شاخ شدن واسه پسرهاشون.
اندر دل من با گفتن هر فالت سال اولی بودنش، موجی از خاطرات غم و خامی  توام با شیرینی رسوب میکرد و مثل مادربزرگها لبخند میزدم.
من تمام این مدت فقط شنونده بودم و گوینده ای که به زور هیجان میداد به کلمه ی "خب؟ "
هاریسون عفونی جلوی چشمم و نثر دشوارش، ریاضی عموم
برای محمد، خواهرزاده‌ی پنج ساله‌ام، داستان محاکمه گالیله را تعریف می‌کردم. گفتم:  «آدمهای زورگو به گالیله گفتند که حرف تو درباره چرخش زمین به دور خورشید درست نیست! همین که ما می‌گوییم درست است!»
محمد گفت: «چرا گالیله با تلسکوپش به آنها همه چیز را نشان نداد تا حرفش را قبول کنند؟»
گفتم: «برای اینکه زورگو بودند. آنها هیچوقت فکر نمی‌کردند و عقلشان را به کار نمی‌گرفتند.»
محمد عصبانی شد، از جایش بلند شد و گریه‌کنان در خانه شروع به دویدن کرد. خو
سلام

بسم الله الرحمن الرحیم

وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ تَعَالَوْا إِلَىٰ مَا أَنْزَلَ اللَّهُ وَإِلَى الرَّسُولِ رَأَیْتَ الْمُنَافِقِینَ یَصُدُّونَ عَنْکَ صُدُودًا ٦١
چون به آنان گویند: [برای داوری و محاکمه] به سوی آنچه خدا نازل کرده، و به سوی پیامبر آیید، منافقان را می بینی که از تو به شدت روی می گردانند! (۶۱)
ادامه مطلب
#برشی_از_یک_کتاب
#رمان_اجتماعی
معمولا هر کس هر شغل و حرفه ای داشته باشد خیال می کند برای جامعه سودمند است و از هر نظر اهمیت دارد. در اشتباهند آن ها که خیال می کنند دزدها، آدم کش ها، جاسوس ها و فاحشه ها شغل خود را ننگین می شمارند و از آن شرمساراند؛ حقیقت جز این است. افرادی که در اثر خطای خویش یا بدبیاری به کارهای ناپسندی کشیده می شوند، برعکس تصوّر ما از وضع خود ناراحت نیستند؛ حتی توقع دارند همه به آن ها احترام بگذارند و برای این منظور با کسانی نشس
✍ تعرض و کلاهبرداری یک میلیاردی در پرونده مرد شیاد
⬅️ مرد کلاهبردار که به بهانه اخذ اقامت کانادا و فرانسه بیش از یک میلیارد تومان اخاذی کرده بود در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اتهام تجاوز نیز در پرونده‌اش به چشم می‌خورد.
◀️ صبح دیروز این متهم با انتقال به شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. 
◀️ نخست همسر سابقش که از وی به اتهام کلاهبرداری 800 میلیون تومانی شکایت کرده بود گفت: سال 92 با این مرد آشنا شدم او خودش را صراف
خب این کتابم تموم شد. واقعا کتاب عجیبی بود. یه جاهایی واقعا کسل کننده بود یه جاهایی برعکس. یه چیزاییشو صادقانه بگم نفهمیدم. البته بار اولیم که مسخ رو خوندم همینجوری کامل برام روشن نشد. شاید بعد ها که دوباره بخونمش بفهممش کامل. البته دلمم برای کافکا تنگ شده بودا این که ادمو گیج میکنه. 
خلاصه که همین. من توقع داشتم یهو پریده نشه به اخرش. ولی خب نمیشه توقع داشت دیگه کامل نشده بود.
برم استراحت کنم یه خورده آهنگ گوش میدم بعدش ببینم کتاب جدید چی شروع
اون مینی سریال 5 قسمتی چرنوبیل رو دیدید؟ دیدید اولش به مردم میگن چیزی نیست و در سطح
جهانی اعلام میکنن اصن موضوع مهمی نیست و اتفاقی نیفتاده... بعد میبینن نه بابا واقعا چیزیه
و شهر رو تخلیه میکنن و اطلاع میدن که آب فلان رود آلوده شده و تدبیر های دیگه
ولی همچنان دو نفر متخصص همین زمینه های هسته ای رو مجبور میکنن که در سطح عمومی
اعلام کنن واقعا چیزی نیس! و اونا هم همین کارو میکنن ... بعد (فک کنم 2 سال بعد ) هر دوی اون
افراد متخصص توی ی دادگاه همه چیز رو ب
دانلود فیلم El 1953 با کیفیت 720p

ژانر فیلم : درام | عاشقانه
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Luis Buñuel
نویسنده : Luis Buñuel
بازیگران : Arturo De Córdova, Aurora Walker, Carlos Martínez Baena, Delia Garcés
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : فرانسیسکو ثروتمند است ، نسبت به اصول سختگیرانه و هنوز لیسانس است. پس از ملاقات با گلوریا به طور تصادفی ، او به طور ناگهانی قصد دارد همسرش شود و او را محاکمه کند تا اینکه او موافقت کند که با او ازدواج کند. فرانسیس
بزار یه خورده از کتاب بگم. خب میدونی که دارم کتاب محاکمه ، نوشتهٔ فرانتس کافکا با ترجمهٔ علی اصغر حداد از نشر ماهی رو میخونم. ترجمه اش که به نظرم خیلی روونو خوبه (نه که خیلی حرفه ایم تو ترجمه واسه همین نظر میدم :دی ) اما خود کتاب خب فکر کنم این کتاب اولین کتاب داستان بلندی باشه که از کافکا خوندم. قبلیا بیشتر داستانهای کوتاه بودن ازش. بعضی جاهاش کسل کننده میشه اما کلا یه ریتم خاص خودشو داره شبیه بقیه رمانها انگار نیست نمیدونم چجوری بگمش. ولی جوری
از #دختر_آبی تا #دختر_زیرآبی
ح‌سین ق‌دیانی: جریان افسادات با مدد از سلبریتی‌ها اسباب خودسوزی سحر را فراهم کرد تا شبنم، زیرآبی برود! آری! فلانی و بهمانی را به فرزندان دیگر نعمت‌زاده اضافه کنید! آقا و خانوم سلبریتی! تو بیش از آنکه موافق رفتن زنان به استادیوم باشی، عروسک خیمه‌شب‌بازی حجاریان و تاج‌زاده‌ای! اگر خیلی مردمی هستی، زبان سیاست‌بازان در دهان شما چه می‌کند؟! یک بار با همین حاشیه‌سازی‌ها #شیخ_کذاب را در پاچه‌ی ملت فرو کردید، بس ن
یه سوال
کیا اینجا رو می خونن؟
منظورم اینه که کیا وقتی اسم وبلاگ رو میبینن ، میزنن روش تا ببینن چی توش منتشر شده، نه فقط اینکه اسمشون توی دنبال کننده ها باشه
اینو برای اطلاعات شخصی خودم میخوام
فقط می خوام یه عدد دستم بیاد ، هر چند که اعداد همیشه گول زننده اند
و اونایی که می خونن، نظرشون چیه راجب وبلاگ؟
+ چند وقتی بود که دلم می خواست یه روزنوشته بزارم ، یکم خاطره، یکم حرف دل، یکم گِله ،نشد ولی، نذاشتن، نذاشتید ، نتونستم...:)++ چقد غریبه شدم توی همه
امروز فصل اول انیمه توکیو غولو دیدم و میتونم بگم محشرررر بود.
بعد دیدن قسمت آخر فصل یک قشنگ گفتم به خودم که آخر سر بیماری روحیی چیزی میگیرم :دی اما جو بود!!
بکش بکش حسابی داره اگه عاشق خشونتین به دردتون میخوره.
خلاصه ای که از خودم میگم : داستان راجع جامعه ایه که انسان ها و موجوداتی به نام غول ها مه خوراکشون انسانه با هم زندگی میکنن. یه پسر به نام  کانکی با یه دختر آشنا میشه که روزی که باهم میرن بیرون میفهمه غوله و سر یه اتفاقاتی کانکی تبدیل به یه
دانلود فیلم اکشن
1 : Alita: Battle Angel 2019

خلاصه فیلم Alita: Battle Angel 2019 :
داستان این فیلم درباره دختری سایبورگ تحت
عنوان آلیتا است که در دنیای پسا-رستاخیزی زندگی می‌کند و به طور کامل
حافظه خود را از دست داده است. دکتر سایبرنتیک او را در توده‌ای زباله پیدا
کرده و پس از بازسازی وظیفه مراقبت از وی را برعهده می‌گیرد. وی تنها
سایبورگ افسانه‌ای هنرهای رزمی پانزر کونست را به خاطر دارد و همین موضوع
باعث می‌شود که به شکارچی جایزه‌بگیر تبدیل شود و…

2 : John Wick:
من یه آدمم..مثل خیلی از آدمای دیگه یه سری عیب و ایراد دارم..
اما خب حداقل این شجاعت رو دارم که بیام در موردش بنویسم و از خودم بخوام که بهش فکر کنم...
فکر میکنم همه مون حداقل یک بار تو عمرمون از اصطلاح "خلایق هر چه لایق" استفاده کردیم..
تو خیلی از موقعیت هایی که بهمون بدی شده، خیلی از اوقات که تنها گذاشته شدیم و طرف مقابل یکی دیگه رو ترجیح داده، خیلی از اوقات که طرف مقابل قدر خوبی هامون رو ندونسته و ....
خواستیم خودمون رو آروم کنیم یا چی؟ اما هی مدام تو
الان که محاکمه ها همه به نفع بانکها است! تا بیشتر بتوانند نزول بگیرند. تقریبا قوه قضائیه نیز به استخدام بانکها در آمده. زیرا بانکها خودشان این پولها را، بدون مدرک و سند داده بودند، تا خرانه خالی شود والان شاد و خوشحال، بازهم میتوانند به اختلاس های بزرگ دست بزنند، و به گردن دیگران بیاندازند. اما بعد ا زکرونا باید روند قضایی تغییراتی را باور کند. یکی از انها الغای کاپیتولاسیون است
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم- مفاله ای از جرالد اسیاب(باکسره  همزه) در روزنامه وال استریت جورنال-اقایان ترامپ-و- ساندرس بر روی زمین سخت-)ترمپ وساندرس دو استثنای ریاست جمهوری امریکا هستند که با تیپ  ریاست جمهوری عرفی امریکا مطابقت ندارند وباعث ناراحتی دیگر کاندیدهای ریاست جمهوری امریکا  هم شدند)- بانزدیک شدن ساعت به نزدیک شدن  سخنرانی نزدیک بهم دو حزب در ایووا هردو حزب  به زمان خاص  خود برای سخنرانی  خاص خود که یک چرخش بسیارمهم وجدیدی را بوجودمی
درعصر سلیمان نبى؛ پرنده اى براى نوشیدن آب به سمت برکه اى پرواز کرد... اما چند کودک را بر سر برکه دید... آنقدر انتظار کشید تا کودکان از برکه متفرق شدند. همینکه قصد فرود بسوى برکه را کرد، این بار مردى را با محاسن بلند و آراسته دید که براى نوشیدن آب به آن برکه مراجعه نمود... پرنده با خود اندیشید که این مردى با وقار و نیکوست و از سوى او آزارى به من متصور نیست.. پس نزدیک شد، ولی آن مرد سنگى بسویش پرتاب کرد و چشم پرنده معیوب و نابینا شد.. شکایت نزد سلیمان ب
 خبرگزاری رسمی بحرین اعلام کرد: شاهبحرین فرمان تثبیت تابعیت 551 نفر را که به موجب ماده 24قانون اساسی درباره صیانت از جامعه در برابر اقدامات تروریستی محکوم به سلب تابعیت شده بودند، صادر کرد.
خبرگزاری بحرین نوشت: شاه بحرین از طرف‌های مسئول اجرای احکام کیفری خواسته بود در راستای تکمیل اقدامات لازم برای اجرای مجازات سلب تابعیت، وضعیت محکومان به سلب تابعیت مورد بررسی قرار گرفته و معیارهای مرتبط با شدت جرم و تاثیر و پیامدهای آن بر امنیت ملی 
بیگانه آلبر کامو کتابیست که باید چند بار خوانده شود. داستان این کتاب درباره ی مردی است که متفاوت از دیگران و جامعه ایست که در آن زندگی می کند و نام بیگانه از همین جهت بر این کتاب گذاشته شده. مورسو، شخصیت اصلی داستان، نسبت به تمام وقایعی که در اطرافش روی می دهد کاملا بی تفاوت است و معتقد است که انسان هیچ نقشی در این رویدادها ندارد. او در عین صداقت و به دور از تظاهر و ریاکاری نسبت به همه کس و همه چیز بی تفاوت است و هیچ اراده ای به پیشرفت در زندگی ن
دانلود فیلم the irishman 2019 لینک مستقیم

3h 30min

زبان :Englishکیفیت :مشخص نشده !
مدت زمان :210 دقیقهمحصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Martin Scorseseنویسنده :Charles Brandt
امتیاز IMDB :مشخص نشده !رده سنی :3h 30min
ستارگان :Robert De Niro,Anna Paquin,Al Pacino

Fa
En
این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
ادامه مطلب
دانلود فیلم جان ویکدر سال ۲۰۱۴ یک اکشن کلاسیک جدید به کلکسیون سینما طولانی تر شد . اسمش «جان ویک» بود و به مردی ( مرد که چه پهنا کنم؟ ماشین کشتار جمعی! ) می‌پرداخت که به خیال کشته شدن سگی که از همسر مرحومش هدیه گرفته بود , قاطی می‌کند , چکش برمی‌دارد , کف زیرزمینش را می‌شکافد , کیفی آکنده از سکه‌های طلا و جواهرات و سلاح‌های گرم و سرد را بیرون می‌آورد و این‌طوری افشا می‌کند که پیش از این آدمکش خفنی بوده است و راه و روش می‌افتد می‌رود تا از کسا
نرفته غربتش از یاد، یا رسول اللهز داغ فاطمه فریاد، یا رسول اللهبه ضربه ای درِ آتش گرفته با مسماربه روی دخترت افتاد یارسول الله****چه شد که حُرمت این بیت، در مدینه شکست؟!درِ حریمِ الهی به خشم و کینه شکستچه شد وصیتِ بر دوستی به اهل کسا؟!سه روز بعد شما استخوان سینه شکست***پیام غربت او شد به عاشقان ابلاغکه پر کشید پرستو نیامده از باغشکست شاخه و افتاد سِرّ مُستَودعنشست فاطمه بر خاک، آه از این داغ***برای دفن، تنش دستِ خادمه ماندهبه گاهواره ی او خیره ف
فتنه ها در کشور با حضور بسیجیان و تفکر و بصیرت بسیجی برچیده شده است.
وی بیان کرد: اراذل و اوباش تنها بخشی از جمعیت اغتشاش های اخیر در کنار منافقین و دیگر گروه ها بودند و برخی ها هم فریب خوردند؛ اما بسیجیان این آشوب ها را ظرف ۴۸ساعت جمع کردند.
اسدی اضافه کرد: پایان دادن به ناآرامی های و اغتشاشات اخیر نمونه‌ای از رشادت و فداکارهای بسیجیان است.
وی با بیان اینکه در اغتشاش های اخیر هزینه شیاطین ظرف ۴۸ساعت به باد رفت گفت:  اگر دولتمردان، عرصه های مخ
عصر زودتر اومدم بیرون ؛ رفتم ظروف یک بار مصرف و دستمال برای مغازه خریدم . از مغازه ی لوازم یکبار مصرف بیرون اومدم یک صدای اذون ِ خیلی قشنگ میاومد شبیه به صدای اذان انتظار ِ روح الله کاظم زاده .
گفتم حالا که وضو دارم و نزدیک به دو ساله مسجد نرفتم برم ببینم این اذون رو کی میگه یه نمازی هم بخونم . وقتی رفتم دیدم اتفاقا یه پسر جوانه که مشتری رستوران خودمون هم هست . بهش گفتم به خاطر صدای اذون تو اومدم . نماز رو خوندیم و اومدیم بیرون.
سر چاراره دیدم یه د
ژانر : اکشن، درام، علمی تخیلی، هیجانی
انتشار : 2019
زبان : دوبله فارسی
مدت زمان : 01:56:12
کیفیت : WEB-DL
حجم : 2 گیگابایت + 1 گیگابایت + 527 مگابایت
خلاصه داستان : یک کهنه ‌سرباز نیروی دریایی آمریکا به نام هنری بروگان که به عنوان آدمکش حرفه‌ای در آژانس اطلاعات دفاعی این کشور فعالیت می‌کند، از سوی یک آدم‌کش مرموز که نسخه شبیه‌سازی شده خودش است، تحت تعقیب قرار می‌گیرد و ...
عوامل دوبلاژ : دوبله شده در استودیو آلفا مدیا
نسخه دوبله فارسی سانسو
دانلود فیلم جان ویک دانلود فیلم John Wick با لینک مستقیمدر سال ۲۰۱۴ یک اکشن کلاسیک جدید به کلکسیون سینما طولانی تر شد . اسمش «جان ویک» بود و به مردی ( مرد که چه پهنا کنم؟ ماشین کشتار جمعی! ) می‌پرداخت که به خیال کشته شدن سگی که از همسر مرحومش هدیه گرفته بود , قاطی می‌کند , چکش برمی‌دارد , کف زیرزمینش را می‌شکافد , کیفی آکنده از سکه‌های طلا و جواهرات و سلاح‌های گرم و سرد را بیرون می‌آورد و این‌طوری افشا می‌کند که پیش از این آدمکش خفنی بوده است و را
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «این آن لُبّ کلام در سند ۲۰۳۰ است. یعنی چه؟ یعنی جنابعالی، انسان متدیّن و علاقه‌مند به کشورتان، علاقه‌مند به آینده‌تان، در کلاس درستان سرباز برای غرب درست کنید. این که روی سند ۲۰۳۰ این قدر اصرار دارند و کار میکنند، آشکار و غیر آشکار سعی میکنند این را تحکیم کنند بر مناسبات کشورها از جمله کشور ما، این معنایش این است؛ چون دستورات و توصیه‌ها و نکات اصلی موجود در این سند برای آموزش و پرورش این است که آموزش و پرورش باید
خیلی دلم میخواست یه چیزی راجب این اتفاقی که تو دانشگاه تهران افتاد بنویسم
یا بیام از حجاب دفاع کنم
و یا با بی حجابی برخورد کنم!!!
اینجا دقیقا چه اتفاقی میفته؟
دو گانگی اتفاق میفته! بی حجابا و با حجابا
با حجابا کیان؟ چادری ها
بی حجابا کی ان؟ مانتویی ها
خانم ها از این دو دسته خارج نیستن.... 
پس خودمون مقابل هم قرار میگیریم... 
چیزی که هدف دکتر نیلی ها(رئیس دانشگاه تهران) و امد نیوزه
از اب گل الود ماهی بگیرن
ماها رو به جون هم بندازن و به ریشمون بخندن!!!
اولین واکنش مردم پس از شنیدن خبر
ماجرای جنایت بار آقای نجفی حیرت بود. اما تردید نکنید به سرعت فراموش می‌شود. این
اولین حادثه‌ای نبود که حیرت مردم را بر می‌انگیزد. سال‌هاست که خبر می‌رسد فلان
استاد دانشگاه، فلان مدیر ارشد دستگاه‌های اجرایی، فلان شخصیت روحانی چنین و چنان
کرد. مردم در حیرت فرومی‌روند اما بعد از مدتی کوتاه همه چیز فراموش می‌شود. فراموشی
واکنش طبیعی مردم برای دوام آوردن است. چیزی در این دیار فروریخته و مردم نمی‌خواهند
آن ر
دانلود فیلم مرد ایرلندی The Irishman 2019 با دوبله فارسی
دانلود دوبله فارسی فیلم خارجی مرد ایرلندی The Irishman 2019
نام فیلم : مرد ایرلندی The Irishman 2019ژانر : بیوگرافی | جنایی | درامکارگردان : Martin Scorseseبازیگران : Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesciمحصول : آمریکازبان : فارسیزمان : ۲۰۹ دقیقهامتیاز : ۸٫۲/۱۰کیفیت : BluRay 720pفرمت : MKVحجم : ۳۳۰۰ | ۱۸۰۰ | ۱۲۰۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او ی
به گفته سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ:

طی رصد پلیس امنیت فاتب در فضای مجازی موفق شدیم یکی از اراذل و اوباش پایتخت که در فضای مجازی با سلاح گرم قدرت نمایی می‌کرد را دستگیر کنیم. تخریب اموال شهرواندان، شرارت، نزاع دسته جمعی، قدرت نمایی و زورگیری از عمده شرارت‌های این متهم است و وی دو پرونده مفتوح در شرق تهران دارد که تخریب ۵ دستگاه خودرو و درگیری با شهروندان مضمون این دو پرونده است.

وقتی با اوستای گچ کار  هم صحبت شدم دربین صحبت به او گفتم که دوسال از حوزه را در تهران درس خوانده ام ایشان گفت من هم هفت سال تهران زندگی کرده ام.اوستا مردی بسیار ساده و به شدت معتاد به مواد مخدر بود ومن حرفش را باور نکردم و برای اینکه بدانم راست می گوید یا دروغ چند سوال از شهر تهران از او کردم وبه اوگفتم تا کنون میدان آزادی رفته ای ؟اوگفت نه٬    گفتم توپخانه و ناصر خسرو رفته ای؟اوگفت نه٬  خلاصه هر جای تهران را سوال کردم بلد نبود.  به او گفتم تو که
احمد کسروی می‌نویسد: 
زنیکه آزادانه با مردان در می آمیزد بدشواری خواهد توانست خود را نگه دارد، بدشواری خواهد توانست فریب مردان را نخورد .
 چیزیست بسیار آزموده : زن از بازار آمیزش آزادانه سرمایه باخته بیرون آید . آمیزش آزادانه زن را لغزشگاهیست که خود بلغزد و دیگران را نیز بلغزاند.
زنهای ایران دو چیزِ بد را از اروپا یاد می‌گیرند: یکی آراسته بمیان مردان درآمدن و شیکترین رختهای خود را برای کوچه و خیابان نگاه داشتن، دیگری با مردان آزادانه درآمی
دولت روحانی و جریانات حامی انتخاباتی ایشان که احمدی نژاد را به خاطر طرح های مسکن مهر، سهمیه بندی سوخت و .... گداپرور نامیده بودند، بیش از پیش مردم را به این سمت سوق دادند.
یک روز کشاندن مردم به خیابان ها برای خرید ارز با قصد یا بدون قصد سوء ، یک بار کشاندن مردم به فروشگاه های اینترنتی برای ثبت نام گوشت و مرغ و تخم مرغ اینترنتی!
یک بار با کارت ملی ! یک بار با کد پستی !  آخرش فکر کنم نوبت به کوپنی کردن گوشت و مرغ و تخم مرغ برسد! زمان های انسان های نخست
امشب تلویزیون محاکمه ی رضوی، داماد شریعتمداری وزیر کار را نشان می داد و مدعی العموم مواردی از تخلفات دهها میلیارد تومانی رضوی را یاد آور شد.
خوشحال کننده هست از وقتی که آقای رئیسی مسئولیت قوه ی قضائیه را پذیرفتند چون مبارزه با اختلاس  و رانت شیب تند تری گرفته است و اما سئوال بی جواب هنوز هم در جلوی چشمانم رژه می روند و اینکه:
چه کسانی تمهیدات وام دهها میلیارد تومانی بدون وثیقه را برای رضوی و رضوی ها آماده می کنند؟ و چرا با آنها برخوردی صورت ن
دانلود فیلم سریع و خشن: هابز و شاو
Download Film Fast & Furious: Hobbs & Shaw 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم سریع و خشن: هابز و شاو
دوبله فارسی + سانسور شده
ژانر فیلم : اکشن، ماجراجویی
زبان فیلم : دوبله فارسی + سانسور شده
سال انتشار : 2019
محصول کشور : آمریکا
کارگردان : دیوید لیچ
کیفیت : 1080p / 720p / 480p
بازیگران : دواین جانسون، جیسون استاتهام، ونسا کربی، ادربس البا، هلن میرن، ایزا گونزالس، رومن رینز، ا
من هر اندازه هم بنویسم تو از دردم مطلع نخواهی شد. مفهوم کلمات را میفهمی، اما نمیتوانی آنها را باور کنی. و همین بیهوده نوشتن ها آدم را از خودش هم بیزار میکند. گمان کن که روزی برسد و تمام اهل زمین نقصان بیابند و دستشان قوت نوشتن نداشته باشد. چه میدانم! دردی، مرضی بگیرند و مثل تکه گوشتی بی جان کنج خانه بیفتند. میتوانی بفهمی چه میگویم؟ شاید! اما نمیتوانی باور کنی...
نمیدانی که دستهای من چقدر تنها خواهند شد. نمیدانی که قلبم به چه حال و روزی گرفتار میش
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل 
انسانها آنچه را که دوست دارند میشنوند و آنچه در راستای منافعشان باشد را سریع و راحت قبول میکنند.
به عنوان مثال شخصی که به حافظ علاقه دارد،هرچه از فضائل حافظ بشنود را براحتی می پذیرد ولی اگر کلامی بر خلاف میلش بشنود از شما سند و مدرک میخواهد،
در صورتی که یک فرد شیعه وظیفه دارد در هردو مورد دنبال سند و مدرک باشد چه وقتی آنچه دوست دارد میشنود چه وقتی آنچه دوست ندارد میشنود
بدون شک جوابی
هزاربار به‌ش گفته‌بودم که از بیماراش عکس نگیره و هیچ‌کدوم از این هزاربار هم اثربخش نبود. امروز بعد از این‌که به صدای ریه‌م به بهانه‌ی این‌که مدتی‌ست به صدای ریه‌ی سالم گوش‌نکرده، گوش کرد؛ عکسی از یک بیمار رو نشون دادم. یک پسر [ برای به‌کاربردن کلمه‌ی «مرد» مرددم.] سی‌ساله که بیمار ای‌بی بود. به‌ش نمی‌خورد سی‌ساله‌ش باشه. نمی‌خوام از شرایط پوست‌ش و زخم‌هاش حرف بزنم. گقت پدرش اجازه نمی‌ده به‌ش دست‌بزنن و از پانسمان مخصوص براش اس
فیلم سینمایی اسپنسر محرمانه | Spenser Confidential
محصول : 2020موضوع : جنایی , درام , معماییکشور : آمریکازمان : 111 دقیقهزبان : انگلیسیکارگردان: Peter Bergهنرمندان : Mark Wahlberg, Alan Arkin, Colleen Campخلاصه داستان : فیلم اسپنسر محرمانه یک فیلم درام جنایی راز آلود و هیجان انگیز آمریکایی محصول سال 2020 به کارگردانی پیتر برگ است. تسارگانی چون مارک والبرگ، وینستون دوک، پست مالون، آلن آرکین، الیزا شلسینجر، بوکیم وودباین، کاسی ونچورا و دونالد سرون در این فیلم ایفای نقش می کنند.
بوسیله گزارش خبرگزاری مهربانی به نقل از نماینده بوشهر، سپهبد خلیل واعظی پیش روی داشت: درون پی اطلاع پاسبان مبنی به خشکی امدن اینکه شرور سابقه داری بوسیله معروفیت «ح. م» پس از آزادی از زندان با اقدامات مسلحانه، شاکیان و خطا دیدگان قبلی خویشتن را مورد آزار و زحمت استراحت می‌دهد، دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت. وی پیش روی کرد: پس از چندین روز اقدام اطلاعاتی و عملیاتی توسط افسران زنهار عمومی شهرستان دشتستان مخفیگاه وی داخل یکی از روستاهای
مفهوم حق سکوت
درباره مفهوم حق سکوت، اتفاق نظر وجود ندارد؛ برخی معتقدند اصطلاح «حق سکوت» بیانگر مجموعه ای از حقوق است که در مراحل گوناگونی از فرآیندعدالت کیفری مطرح می شوند که عبارتند از: 1. مصونیتی عام که همه اشخاص در برابر مجبور شدن ناشی از رنج مجازات به منظور پاسخگویی به پرسش های ارائه شده توسط دیگران دارند؛ 2. مصونیتی عام که همه اشخاص در برابر مجبور شدن ناشی از رنج مجازات به منظور پاسخگویی به پرسش هایی دارند که پاسخ به آن ها باعث مجرم قلمد

حکایت آسفالت جاده آدمکش مزینان به داورزن شاید از داستان های هزار و یک شب هم بیشتر شده است و هر روز وعده ای دیگر شنیده می شود.
به طور معمول هر بار که مصادف با ایام عروج فرزند شایسته کویرمزینان دکترعلی شریعتی مزینانی می شود و مجلسی به یاد و نام او در زادگاهش برگزار می گردد و مقامی مملکتی توسط نماینده ای دعوت به این مراسم می شود وعده می دهد که تا چند روز دیگر جاده را آسفالت ببینید. و چون مراسم به پایان می رسد و وکیل و وزیر به محل کار خود برمی گر
در زمان حضرت سلیمان پرنده ای برای نوشیدن آب
به سمت حوضی که کنار چشمه ای بود پرواز کرد
اما چند کودک را به سر برکه دید
پس آنقدر صبر کرد تا کودکان از آنجا متفرق شدند.
همینکه قصد فرود به سوی برکه را کرد
این بار مردی را با ریش بلند و آراسته دید که
برای نوشیدن آب به آن برکه مراجعه نمود.
پرنده با خود گفت که این مرد خوبی است
از وی آزاری به من نمیرسد.
وقتی نزدیک شد آن مرد سنگی بسویش پرتاب کرد
و چشم پرنده کور شد!
پرنده از مرد نزد حضرت سلیمان شکایت برد.
پیا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ